Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Digitális mérleg vagy hagyomán...

Digitális mérleg vagy hagyományos (analóg)?

Figyelt kérdés
Van két mérlegünk az egyik digitális a másik pedig egy hagyományos (analóg). Az lenne a problémám hogy a digitális legalább 10 kilóval mutat többet. Tesztnek rátettünk 1 kg cukrot és nem mutatott annyit, tehát az hülyült meg. De még is tartok tőle hogy lehetséges egyáltalán 10 kiló eltérés? Van mikor bekattan és olyankor fél napot kell várni mire megmutatja a súlyt meg ha kicsit ingadozok a mérlegen vagy valami akkor fel le mennek a számok. Melyik akkor a pontosabb? Mert az analógon -32 kilót fogytam és nagyon frusztrál hogy lehet tényleg a digitális mutat igazat.

2015. aug. 5. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
a digitális nyilvánvalóan tönkrement...
2015. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagyományosra is rátetted az 1kg cukrot? Bár a cukor se mindig 1kg.


Egy hagyományos mérleg nehezebben megy tönkre mint egy digitális.

2015. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra rátettük és azon jó volt. A digitális más helyen van a fürdőszobában az egyik rokonomnál, a hagyományos mindig ugyanazon a helyen a parkettán. Pár hónapja mértem magam akkor még elég kövér voltam. Az itthonin 74 kiló voltam, a digitálison pedig 84. Most a hagyományoson 66 kiló vagyok, de nagyon irritál a másik most vajon mit mutathat. :(
2015. aug. 5. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!