Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a pici szörnyecskéktől....

Félek a pici szörnyecskéktől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, picit (nagyon) bután hangzik a kérdésem, de egy kirándulás során az egész lány csapat arról beszélt, hogy lerágja vmi a lábad, ha kint hagyod a takaróból, meg hogy lehúz vmi az ágyról, meg Teresa így- Teresa úgy.... És azóta félek nagyon.... :'( Ma este is majd meg sültem, de úgy féltem, hogy nem mertem a lábamat kirakni.... Pedig nagyon meleg volt..

Mit tegyek, hogy ne féljek, mivel tudnám legyőzni a félelmemet?

Köszönöm



2015. aug. 8. 11:18
 1/7 anonim válasza:
Butaság. :) Ilyensmi nem létezik. Nyugodj meg:)
2015. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne félj, amikor alszol, úgyse érzed, hogy lerágja a lábadat.

Aztán kapsz műlábat, aminek a viselése szintén nem fáj.

2015. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
nem árt óvatosnak lenni.wc-re se ülj rá mert alulról felnyúl valami szörny és az nem lesz túl kellemes.pók is mászhat a szádba amíg alszol,a legjobb ha beragasztod éjszakára.
2015. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pici szörnyecskék nem veszélyesek. Mármint a Rézfaszú Bagolyhoz meg a Markolábhoz képest. Na azok igazán veszélyesek.


Apropó, a születésnapi csontvázról hallottál már, aki a születésnapod éjjelén jön el hozzád?


[link]

2015. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NarutoFan666 válasza:
Nyugi gondolj bele hány emberről hallottál hogy pici szörnyecskék megrágták a lábát? :) Ha ez megtörtént volna benne lett volna a híradóba. Ha leakarod győzni a félelmedet csak úgy tudod hogy kirakod a lábad éjszaka és amikor reggel felébredsz teljesen épp egészséges lesz a lábad nyugi. :)
2015. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, igaz a csontváz, ami a szülinapon látogat meg, kicsit.... hogy is mondjam..... :P
2015. aug. 10. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2021. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!