Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » En mar nem tudom mit csinaljak...

En mar nem tudom mit csinaljak. (? ) Tobbi lent.

Figyelt kérdés
nincs egy csopp onbizalmam se.. 161 cm,55 kg vagyok,anyukam azt mondja,hogy pont jo alakom van es megmondana ha mar ellenek hizva,az ocsemnek is megmondta.. De en szerintem meg nagyon vastag a labam,a hasam nem annyira hajas,de annak is van baja. Most mar 3 napja szekrekedesem van ,lehet azert mert nem eszek normalisan,de csak azert mert probalok csak napi 3x enni,de az a baj,hogy delutan meg megfajdul a fejem es muszaly ennem,mert azert faj a fejem. Mar nagyon regota 6 ora utan nem eszek. Most mondhatjatok,hogy sportoljak meg minden,de hogyan ilyen melegben? Dietazni meg nem akarok,mert tudom h nem birnam ki. Ennek az egesznek amit leirtam csak az a lenyege,hogy en nagyon ugy erzem,hogy dagadt vagyok,es nem tudom,hogy ez igaz-e vagy csak bebeszelem magamnak.. Segitsegek kerlek szepen titeket,es ne hulye valaszokat.

#Jgjgjgjbhb
2015. aug. 8. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
55 kiló ilyen magassággal nem dagadt, teljesen normális súly. 3 nap nem sok annyira én többel is voltam már:D Amúgy ha meg akarod szüntetni: rengeteg folyadék (ha sokat iszol, a hasad is megtelik, szóval nem leszel éhes, valamint a nagy melegben lehet emiatt fáj a fejed és nem is enni kell arra se, hanem inni) tamarinlax lekvár, beöntés, hasmasszázs. Egyél sokszor, de keveset. Nem kell koplalni, lehet akár napi 5-6x is, de keveset minden alkalommal. Az amit eszel, meg ne legyen túl egészségtelen.(nem tudom most miket eszel, de lehet hogy egy enyhe változtatás nem árt, ha nem akarsz többet felszedni, esetleg fogyni akarsz egy kicsit) Azt jól teszed, hogy 6 után nem eszel, nem egészséges:) Nem muszáj sportolni ebben a melegben, én se bírom..de nincs egész nap meleg, pl a hajnali órákban, késő este hűvösebb van. Nem muszáj kimenni, ha mondjuk nem akarsz, este vagy reggel feltéped az ablakot és a szobádban csinálsz néhány hasprést. Szóval összegezve: igyál sokat, egyél sokszor, de keveset, ha edzeni akarsz akkor korán vagy későn és NEM VAGY DAGADT!:)
2015. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!!
2015. aug. 9. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!