Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki árvaházban/gyermekotthonban nőtt fel, vagy most is ott él? Tudnátok mesélni magatokról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy milyen az élete egy árvaházban felnőtt embernek. Mindenre amit csak van kedvetek elmesélni magatokról! Kik vigyáznak rátok? Hogy oldják meg a szórakozást számotokra, a ruhák, iskolai eszközök beszerzéséről kik gondoskodnak? Zsebpénzt kaptok, ajándékokat? Mindenre kíváncsi vagyok ami csak eszetekbe jut :). Mikor van szabadidőtök, hova mehettek, mit csinálhattok? Ha elvégeztétek az iskolát, el kell hagynotok az árvaházat? Adnak pénzt az új élet kezdéséhez? Én magam sokat gondolkodom azon, hogy örökbe fogadjak egy kisgyereket, és érdekes azoknak a sorsa akik árvaházban nőttek fel.
2015. aug. 9. 22:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Érdekel azoknak a sorsa akik árvaházban nőttek fel*

Elnézést az elírásért!

2015. aug. 9. 22:05
 2/2 anonim válasza:
Ha megteheted hogy örökbe fogadsz egy gyereket tedd meg biztos hogy nem fogod megbánni mert életed minden percében imádni fog :D nem éltem árvaházban de majdnem megtörtént hogy odakerülök.. ismerek olyan gyerekeket akik árvaházban élnek.. kicsit sem jó nekik 18/L
2015. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!