Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért fáj a...

Szerintetek miért fáj a szomszédnkak az ha meztelenek vagyunk kint az udvaron?

Figyelt kérdés
Minden egyes alkalommal szóvá teszi,hogy meztelenkedünk.Pedig ő nem láthatna minket ha nem kész akarva néz minket.

2015. aug. 10. 04:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert aki közvetlen láthat minket az nem szól érte!
2015. aug. 10. 04:47
 2/10 anonim válasza:
100%
:'D ezen de jót nevettem :D te nem éreznéd magad kellemetlenül ha pl egy öreg szomszédod mutogatná neked a lomposát ami nagyon ronda mondjuk, vagy egy öreg nagyi a szottyos mellét ?:DD házban megértem, ott okés :D de hogy udvaron ... :D
2015. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
valójában mind ketten fiatalok vagyunkmi 35-ös pár a szomszéd 40-es
2015. aug. 11. 03:40
 4/10 Kqwert Gábor ***** válasza:
40%

Valószínűleg egy rosszindulatú szomszéd, aki amellett, hogy kukkol is, még kötözködni is szeret.

Vagy talán irigyli, hogy Ti a saját udvarotokban büszkén vállaljátok a testeteket, a szabadságot, a naturizmust.

Nekem is bujkálnom kell a szomszédok elől, ha textilmentesen akarok napozni...

2015. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
pereldbe. akkor leszokik a kukkolásról.
2015. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tudom,talán lehet,hogy tényleg féltékeny.
2015. aug. 12. 05:16
 7/10 anonim válasza:
100%
hat amikor tini voltam akkor a szomszédunk mit adott volna ezért :) Az mindig utánam kuksolt
2015. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet így akarja felhívni a figyelmetek, hogy esetleg többet szeretnének. Az én szomszédom sokáig titkolta hogy kukkol utánam amikor meztelenül napozom az erkélyen, mire egyszer véletlenül lebukott.
2015. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kíváncsi a fonnyadt pöcörődre, ennyi. Hiába a saját udvarod, ha más is belát, akkor tekintettel kéne lenni rá. Nyilván te is elvárod a szomszédaidtól, hogy ne zavarjanak, viselkedj te is ehhez méltóan.
2015. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
valójában nem fonnyadt :) de engem nem zavarna ha látnám
2015. dec. 26. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!