Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz ez valaha könnyebb?

Lesz ez valaha könnyebb?

Figyelt kérdés
Tettemre semmi mentség..naiv,buta,agyatlan voltam. Félmeztelen képeket küldtem. Mérhetetlenül megbántam,tanultam a leckéből. Nem hibáztatok semmilyen fiút,én voltam a hülye. Ezt sokan megtudták,és megtöbben ellenem fordultak,pedig én nem akartam ezt. Olyan nehéz,minden egyes nap tükörbe néznem, egy lotyó vagyok. Bántanak,és nehéz egyedül. Ez a balhé 2éve tart,és úgyérzem nem bírom tovább. Mielőtt az esetleges válaszolók félreértenék,ez nem önsajnáltatás,csupán segítséget szeretnék kérni!:(

2015. aug. 10. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát attól mert egyszer így viselkedtél, még megváltozhatsz. Ez csak rajtad múlik.
2015. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Ezt sokan megtudták,és megtöbben ellenem fordultak"-nos, ok , ha ez alapjan itelnek el, nem a barataid. Akkor pedig nem is szamitanak. Es nincs olyan ember, aki nem kovetett el valami baromsagot, legyen az akarmi. Ezert igazan nem kell szegyenkezned. :)
2015. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!