Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rémtörténetek! (? )

Rémtörténetek! (? )

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok!
2010. márc. 9. 14:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Többször beszámoltak már róla, hogy a kínzások áldozatai, a szenvedéseik közben, visszavonulnak egy fantáziavilágba, amiből nem tudnak felébredni. Ebben a katatón állapotban az áldozat egy olyan világban él, ami ugyanolyan, mint a normális, kivéve, hogy itt nem kínozták meg őket. Az egyetlen mód az ébredésre az, ha találnak valahol a fantáziavilágukban egy utasítást, hogy ébredjenek fel. Ez tájékoztatja őket a jelenlegi helyzetről, az állapotukról, és felszólítja őket, hogy ébredjenek fel. Még ezután is, néha hónapokba telik míg készek arra, hogy maguk mögött hagyják a fantáziavilágukat, de kérlek ébredj fel!
2010. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Kameko-san ***** válasza:

Egyszer éjszaka a park egyik padján ült egy szerelmespár.A bokorból valaki figyelte őket.Egy lány volt.Baltában a kezében.A fiúba szerelmes volt,és a lánnyal is jóban volt.De elkövettek egy végzetes hibát.Egymásba szerettek.A fiú elment vécére,és a lány követte.(a baltás csaj)Egy ideig követte,majd belevágta a baltát a hátába.Kb negyed óra múlva odament a lányhoz.A baltát elrejtette a háta mögött.A lány odanézett.

-Szia!Mit keresel itt?Nem láttad a pasimat?Már elég rég elment vécére.-A másik csaj felemelte a baltát úgy,hogy a holdfény megvilágítsa a vért.-Te...-kezdte a lány,de nem volt ideje ugyanis a másik lefejezte.


Elvileg ezt egy lány írta,aki már öngyilkos lett.

2011. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
köszi =)
2011. júl. 22. 18:21
 24/26 anonim ***** válasza:
Van egy oldal a rémtörténetek g portál ott rengeteg ilyen történet van és te is irhatsz ott a kutyás,a babás is meg még 1000
2018. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A 2 ujjat mutató baba lehet higy létezik és egy hülye ember kitalált rá egy baromságot ami lehet hogy nem is igaz

De jtt egy változata:

A barbi baba

Egy kislány és az anyukája játékboltba mentek az anyuka azt mondta

-1 dolgot válassz!

A kislány végül egy koszos barbit választott

-biztis hogy ezt akarod kicsim?

-igen mami,biztos

Mennek a pénztároshoz ,a lénztáros megkérdezi

-biztos hogy ezt akarják?már többen visszahozták

-....

-mindenesetre ne hagyják egyedül a kislánnyal.

Igy is ment,este a barbit lezárták a pincébe,a kislány nem tudott aludni ,majd egyszer csak egy kedves kis dallamot hall

-1,2,3 itt vagyok a földszinten

A kislányt nem érdekli

-4,5,6 itt vagyok a hálódban

A kislány nem foglalkozik vele

-7,8,9,10 itt vagyok az ágyadnál

A kislany kicsit meginedt de most se érdekelte a dolog

-11,12 13 itt vagyok a lábadnál

-14,15,16 itt vagyok a párnádnál

-17,18,19,20 megöllek!

Vége

2018. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A babásat énis ismerem

Ezt nézd meg :remtortenek g portál

Onnan szedte én is azt szoktam lesni

Meg van az tollasba is hogy a toll 8 at mutat aztán 9et

De itt egy,meg az a nem csak a kutya tud nyalni az is ott van


2 barátnő egymásnál aludt

Az egyik moziba ment

De otthon hagyta a táskáját visszament nem akarta felkapcsolni a villanyt mert a barinője már aludt

Reggel amikor hazaért

Minden ott volt a rendőrség a mentő....

A barátnője holt volt

A falra ez volt felirva:

Fogadjunk örülsz hogy nem kapcsoltad fel a villanyt

2019. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!