Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-en többet egyszerre hogy?

Ebay-en többet egyszerre hogy?

Figyelt kérdés

Ha ebay-en több dolgot rendelek más eladóktól, akkor egyszerre érkeznek meg egy csomagban az áruk?

Ha pl. egy pólóhoz ami drágább pl.3000ft oda van írva, hogy megérkezik pl. aug.18. és szept.5. között de egy másik áru amit a pólóval együtt szeretnék rendelni pl.150ft később érkezne ha egyedül rendelném, akkor az mikor érkezne meg? Mármint a 2 együtt egy csomagba (ha van ilyen). Remélem értitek :D Köszi a válaszokat!



2015. aug. 16. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, hogy más személyektől egy csomagban érkeznek meg a termékek. Az eladók egymás között nem fogják postázgatni a terméket, hogy majd aztán te egyszerre kapd meg őket. Külön adja fel mind két személy és ha szerencséd van egyszerre érkeznek meg, ha meg nem akkor külön fognak. Az utóbbi a legvalószínűbb.
2015. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
az eladók felkutatják egymást,összefognak és egy közös csomagban adják fel a rendelésedet.így gondoltad?mert ennek csekély a valószínűsége.
2015. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha különböző eladóktól rendelsz,életbe nem fogják neked egy boritékba küldeni,nem is tudom hogy gondoltad te ezt. És mindenki általában mindenkinél szerepel h mikorra várható. Én cipőt,táskát meg egyébb ékszereket rendeltem különböző eladoktól 1 napon,és nem ugyna akkor jöttek meg. Ha pl neten veszel különbőző személyektől,ők sem fogják együtt küldeni...
2015. aug. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!