Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ma egyedül...

Mit csináljak ma egyedül itthon 13/L?

Figyelt kérdés
Unatkozom.Ma nem ér rá egy ismerősöm se.Itthon vagyok a szüleimmel.Nincsen kedvem semmire .Kérek mindenkit akinek ötlete van segítsen.de nem szeretnék takarítani.Valami jó internetes játékra vagy bármilyen androidos ingyenes játékokra gondolok,ami nem valami kislányos öltöztetős,azokat ki nem állhatom
2015. aug. 16. 13:04
 1/2 anonim válasza:

Nem kell feltétlenül a gép előtt ülnöd, vagy a telefont nyomkodnod. Kérd meg a szüleidet, hogy menjetek el valamerre kirándulni, vagy menjetek fagyizni. Akár süthetsz is valami egyszerű sütit, vannak olyanok is amelyeket sütés nélkül is el lehet készíteni. Ha van kutyád, őt is elviheted sétálni, vagy feküdj ki napozni (de csak 3-4 óra után, és kend be magad naptejjel, menj el sportolni, olvass, végezz valami házimunkát (pl. mosogatás, porszívózás) vagy takarítsd ki a szobád. Menj táborokba. Ha találsz valami szép virágot, vagy valamit amit mindenképp meg szeretnél örökíteni, fotózd le, és otthon akár tehetsz rá effekteket, szépítgetheted stb.. Annyi lehetőség van.. csak észre kell venni.

Vagy ha mindenképp benti elfoglaltságot szeretnél (bár én a nyaramat nem így akarnám eltölteni), nézz sorozatokat (PLL, Teen Wolf, Gossip Girl, AHS..) vagy filmeket..

13/L

2015. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az igazság,hogy most jöttem haza a táborból,az előtte való két héten meg nyaraltam.A barátaim,már írtam, meg nem érnek rá.Szüleim mindig dolgoznak mostanában,csak pénteken fognak ráérni és hétvégén.Ekkor fogunk elmenni az állatkertbe,meg pestre.Addig unatkozom
2015. aug. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!