Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cortez mondta Reninek hogy...

Cortez mondta Reninek hogy mikor szerette meg, és akkor szerette már amikor Vikivel járt, vagy csak azt akarta hogy Reni féltékeny legyen? Érzett egyáltalán valamit Viki iránt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem érzett semmit Viki iránt. Nyilván valamivel "vissza akarta fizetni" Reninek azt, hogy egész nap Arnolddal lógott, mert ugye tudjuk, hogy Cortez ki nem állhatta a fiút. Úgyhogy az én véleményem szerint Renit már a Vikivel való kapcsolata előtt is szerette, na meg az alatt is.
2015. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem bántásból de ha logikusan gondolkozol amikor Reni ott volt Cortezt idegesítette Viki jelen léte.És December 20.-án amikor összejönnek és Cortez megkérdezi Renit hogy megvárja-e és Reni az mondja hogy 2 és fél éve mést sem csinál Cortez mosolyogni kezdett és a kiránduláson amikor elmondja Reninek hogy mi idegesítette abból is lehet következtetni arra hogy Cortez kilencedik óta szereti Renit.És Vikivel csak azért volt együtt hogy féltékennyé tegye Reni mert azt hitte hogy Arnoldal jár.És Viki iránt nem érzett semmit azért is vitte Renit motorozni/robogózni és nem Vikit.És Reni miatt szakított Cortez Vikivel.(Remélem tudtam segíteni mert ha álmomból keltenek simán feltudom sorolni mind a 8/9 rész összes érdekes/kevésbé érdekes eseményeit is)
2015. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Ez tenyleg logikus!

2015. aug. 22. 11:01
 4/6 anonim válasza:
34%
Szerintem Viki egy próbálkozás volt számára. Mármint, Cortez abban a hitben élt, hogy Renit nem érdekli, inkább Arnold felé húz. A könyv történései alapján úgy vettem észre, hogy egy nagyobb Arnoldos baki után jött Viki a képbe (legalábbis mi akkor ismerhetjük meg), szóval vehetjük úgy, hogy Cortez felejteni akart.
2015. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4. válaszoló teljesen egyetértek veled. szerintem is csak felejteni alarta.
2016. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Cortez biztos nem szerette Vikit.Azután jöttek össze hogy az Arnold elküldte őt a Reniéktől
2016. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!