Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért járt Cortez...

Szerintetek miért járt Cortez Vikivel ha mindvégig Renit szerette?

Figyelt kérdés

Szjg

Szent johanna gimi

Cortez

Reni

Viki



2015. máj. 22. 20:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Veletlen a kulcsszvakat adtam meg!:/
2015. máj. 22. 20:55
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Olvass valami jobbat. De komolyan.
2015. máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Talán kíváncsi volt Reni reakciójára...legalábbis ha én fiú lennék és Corteznek hívnának, és szerelmes lennék valakibe, tuti hogy egy Viki tipusú lánnyal tenném féltékennyé....a szilveszteri csók után miért járt még vele? Talán mert Cortez tudta hogy ha elmondja hogy Reniért dobta, dührohamot kap a csaj...inkább várta a megfelelő pillanatot...
2015. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%

Egyetértek a #2-es válaszolóval. Annyi könyv van a világon, nehogy már egy tiniponyvát elemezgessünk. :)

15/L

2015. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
1%
Az egész könyv tele van logikátlan fordulatokkal. Tényleg olvass valami jobbat. 14/l
2015. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg nyílván tetszett neki Viki és nem is utasította el a lány reakcióit. De valószínűleg féltékennyé akarta tenni Renit vagy éppen el akarta volna felejteni őt. Ezt így pontosan nem tudjuk meg. Aztán a Szilveszter még jobban összezavart mindent.


Egyébként szerintem nem kell tanácsokat adni, hogy ki mit olvasson. Én huszonévesen olvastam már néhány komolyabb hangvételű könyvet és ennek ellenére én is nagyon megkedveltem az SzJG-t.

2015. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Szerintem is érdekelte Reni reakciója.
2015. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Benne van a könyvben, Reni megkérdezte Cortezt.
2015. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Az előző vagyok.

A kérdező írt egy üzenetet, így megkerestem, amire gondoltam, de nem teljesen jól emlékeztem.

8/2, 215. oldal.

"-Nekem legalább csak kitalált kapcsolatom volt - vágtam vissza, mire Cortez óvatosan elmosolyodott.

- Hé. Viki inkább csak haver volt, mint barátnő - szólt közbe Ricsi, Cortezt védve.

- Akkor Cortez elég furcsán barátkozik - meredtem rá dühösen."

Szóval tényleg nem írja le konkrétan, bocsi. :/

De nekem ebből az jön le, hogy Viki csak olyan "van csajom" barátnő volt, szóval nem voltak szerelmesek (legalábbis Cortez biztos nem), csak "szórakoztak", smárolgattak. Tehát szerintem azért "kellett" ő Corteznek, hogy egyáltalán legyen barátnője, és esetleg kicsit elterelje a figyelmét Reniről.

2015. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
44%
Hogy miért járt vele? Tündérkém, mennyi idős vagy? Ott volt Viki, egy szép, csinos, vonzó, nagyhangú menő csajszi, csodálkozol, hogy Cortez nem utasította vissza a közeledését? Egy hormonoktól túltengő kamaszról van szó, nem szerette Vikit, de ebben a korban, meg sokaknak később is, legalábbis férfiaknál a vonzódás bőven elég, "elszórakozni" egy kicsit. Meg Reni akkoriban elég jól elvolt Arnolddal, hülye lett volna ha nem használja ki a lehetőséget. Ne legyetek már ennyi naivak drágaságok, mert annyira meg fogjátok szívni a pasikkal! A SZJG egy szuper kis sztori, aranyos, szórakoztató, de a valóságalapja olyan, mintha itt az ártéri erdőben szeretnél tündékre bukkanni.
2015. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!