Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miket olvassak, hogy úgy...

Miket olvassak, hogy úgy tudjak következtetni, mint Sherlock?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem nagyon lehetséges,de tetszik a gondolat :)

2015. aug. 21. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csak sokat el olvasnod hozzá, és nem Vörös pöttyösöket, hanem mindenféle ismeretterjesztő és szépirodalmi művet. Nem csak okosság kell, hanem művelt ség is. Tanulni kell történelmet, földrajzot, fizikát, matematikát, logikát.
2015. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom ezt is,és a testbeszéd stb.,de hogy hívják ezeket a következtetési fajtákat:amikor a hajadból következtet,és a ruhádból.LÉGYSZI VÁLASZOLJATOK NAGYON ÉRDEKELNEK EZEK A DOLGOK !!
2015. aug. 21. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a technikat asszem dedukcionak hivjak, a reszletek megfigyelesere es ertelmezesre alapul
2015. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom,de könyveket mondjatok,és szak neveket pl :grafológia,testbeszéd
2015. aug. 22. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,d,ha lehet magyar legyen ??
2015. aug. 23. 10:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt az egyet ismerem, de... érdemes megtanulnod angolul, mert a legtöbb információt ezen a nyelven érheted el.

[link]

2015. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!