Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan írjak egy könyvről blogot?

Misa-chan21 kérdése:

Hogyan írjak egy könyvről blogot?

Figyelt kérdés

Talán egy kicsit butácska kérdés, de valahogy nem tudok hozzáfogni. Előre is köszönöm a válaszokat! :)


15/L



2015. aug. 21. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor minek akarsz írni blogot? Ajj már, így nem fogjuk tudni neked leírni, hogy hogyan legyél pro szerintem. Ja és hát szerintem ha fejezetenként írnál könyvekről, az lehet, hogy nem lenne túl népszerű, mert miért a te fejtegetéseidet olvasgatná valaki egy könyvről, ha az eredeti művet is elolvashatja, és alakíthat ki saját véleményt? Szóval szerintem magukról a könyvekről írj ilyen kritikaféleségeket. Viszont, ha nem megy, ne erőltesd a blogírást, szerintem csak irkálj magadnak.
2015. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!