Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vigyek a suliba magammal WC...

Vigyek a suliba magammal WC papírt?

Figyelt kérdés
Most megyek 7.-be és a sulimba kb.4. óta nincs a WC-be wcpapír. Azóta mindig van nàllam 1 guriga meg a tsizsàkomban is 1 vagy egy fél. A suliba csúfolnak ezért. Most hogy màr nagyobb leszek szerintetek vigyek még magammal vagy pl.zsepit? 1 nap kb.3-4 alkalommal mentem a suliba wc-re. És még azt szeretném kérdezni hogy a suli wc-en kivul van a villanykapcsoló és nem szoktak az osztàlytàrsaim elkisérni a wc-re es mar tobb alkalommal is volt hogy ramcsuktak a villanyt es az a legrosszabb hogy ablak sincs a wc-ben. S.O.S. pls segitsetek!! 12/L
2015. aug. 22. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább zsepit vigyél, legyen mindig a gatyádban is pár, de ha mész kifejezetten vihetsz. A wc papír szerintem is kissé gázos...A villany kapcsolás ellen pedig vigyél egy post-it et amire azt van írva, hogy "ne kapcsold le (bent vagyok)" És ragaszd a villanykapcsolóra aztán ha elmész vidd magaddal:D
2015. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 potyike ***** válasza:
nekem a nadrág és a kabát zsebemben midig van egy-két használathoz szükséges WC papír-nem tekercs-jobb minőségű,ami még zsepi helyett is használható
2015. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan legyen nálad. Esetleg a szekrényedben. Nekem 5 éven át feleslegesen volt ott. Aztán jött egy olyan év amikor sokat stresszeltem illetve rossz volt a gyomrom, sokat is voltam beteg miatta. Szóval abban az évben hálat adtam magamnak, hogy volt mivel voltak elég "rossz napjaim".
2015. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én, ha lekapcsolják, kiabálni szoktam, hogy "Kapcsold vissza, bent vagyok" Ha nem reagál akkor: "b*szod kapcsold föl!" Akkor már visszakapcsolja.


WC papír helyett szerintem is zsepi, kicsit fura, hogy WC papírral jársz. :D

2015. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!