Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom a sulit! Mit tegyek?

Utálom a sulit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimmat a többi osztálybol a gyerekeket utálom!

Mit tegyek?? Már előre félek az ujj tanévtöl miattuk!!!

Nagyon rossz ez. Tudtok segiteni? Ha megint cukkolnak szoljak vissza nekik? Vagy mi?


2015. aug. 24. 19:06
 1/10 Sacrimoni válasza:
Ha cukkolnak szóljál nekem aztán bekísérlek az iskolába!
2015. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit, vágj vissza nekik, vagy tegyél úgy, mintha nem is hallottad volna, olvass a szünetekben, vagy foglald el magad. Nekem nyolc éven keresztül kellett elviselnem a sok barmot, folyton bántottak, csak azt nem tudom, miért. Tényleg nem értem az okát. Én, ha csak tehettem, a sulikönyvtárban lógtam mindig, de még ígyis nagyon sokszor volt lehetőségük piszkálni.
2015. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sacrimoni válasza:
34%

Engem sohasem cukkoltak az iskolában, én inkább mindig az voltam aki cukkolt. Ezért ha azt teszed, amit az előző válaszadó javasolt, garantálhatom, hogy tovább fognak cukkolni, sőt még inkább rád fognak szállni. Ha azt érzik, hogy már visszavágsz nekik, de közben még visszahúzódsz azzal pont az ellenkezőjét fogod elérni. Tapasztalatból mondom! Döntsd el, hogy vagy bekeményítesz vagy hagyod magad. Ha úgy döntesz, hogy elég volt, akkor olyan dolgokat kell majd megtenned, amit előtte még nem tettél. (Ezért cukkolnak) Egy kicsit rossznak kell lenned, hogy jó legyél. Vegyél részt azokban a csíntalanságokban, amit a többiek is csinálnak. Ha valaki cukkol, találj rá valami frappáns választ. Ha viszont már túlságosan is cukkolnak,esetleg bántanak, akkor te is használd a testi erődet. Nem jó dolog verekedni, de ha rád vannak szállva, sajnos meg kell tenned. Ha bekeményítesz, eleinte ne számíts semmi jóra. Te az osztály rangsorban alul vagy. Ahhoz, hogy ez változzon idő kell és kitartás. Eleinte nem fogsz sok változást tapasztalni, de ha látják, hogy hetek-hónapok után is keményen visszavágsz a beszólásokra és nem hagyod magad megalázni, akkor le fognak állni. Sőt, tovább megyek, te is az osztály közösség megbecsült tagja leszel!


Mindenek előtt viszont a gondolkodásodat változtasd meg! Ne félj már előre a tanévtől! Képzeld el magad annak aki lenni szeretnél! Ha te szeretnél lenni a legvagányabb, képzeld el hogy az vagy. Ha folyamatosan csak arra gondolsz, hogy "ajjaj engem bántani fognak meg cukkolni" akkor miért is várod el, hogy ez megváltozzon?! Szívd fel magad és mond magadnak, hogy " ÉN VAGYOK A LEGMENŐBB, ÉN VAGY A LEGJOBB" és figyeld meg, hogy hamarosan az is leszel!


Remélem, hogy segítettem és nem zavartalak össze. Sok sikert kívánok és írd meg, hogy hogy haladsz!

2015. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3, Magyarul, ha ő is b*szogatsz másokat akkor elfogadják? Ilyen áron én nem akarnék közéjük tartozni.
2015. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* b*szogat
2015. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sacrimoni válasza:
Én egy szóval nem írtam, hogy b*szogasson mást.
2015. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Egy kicsit rossznak kell lenned, hogy jó legyél. Vegyél részt azokban a csíntalanságokban, amit a többiek is csinálnak." Magyarul b*szogasson másokat. Merthogyx ezt csinálják...
2015. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
valahogy együtt érzek veled, engem is cseszegettek általánosban de szärtam rájuk magasról, túléltem te is túléled ámbár nehéz lesz de túl fogod élni :)
2015. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sacrimoni válasza:

""Egy kicsit rossznak kell lenned, hogy jó legyél. Vegyél részt azokban a csíntalanságokban, amit a többiek is csinálnak." Magyarul b*szogasson másokat. Merthogyx ezt csinálják...""


Akkor azt írtam volna, hogy cikizzen ő is másokat. De nem azt írtam. Csintalanságok alatt azt értettem, hogyha mondjuk azt ebédlőben kajacsatáznak, akkor ő is tegye azt. és a többi..

2015. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. aug. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!