Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor ez azt jelenti,...

Most akkor ez azt jelenti, hogy fogytam? 13/l

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 79,9 tehát 80 kiló voltam feb.26.-án. Azóta ezt sikerül tartani, sot, még próbálok belole fogyni. Nincs itthon mérlegünk, tehát vendégségben, titokban szoktam ráállni, ahol csak tudok. Június 26.-án vendégségben mértem magam, ugyanúgy este, mint tegnap. Júniusban 83,5 kilót nyomtam este, természetesen ruhában, ez egy digitális mérleg volt. Tegnap, Aug.26.-án egy analóg mérlegen 81 kilót mértem este 19.30 körül. Most ez azt jelenti, hogy fogytam?

2015. aug. 27. 06:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és pár nap és megjön
2015. aug. 27. 06:46
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

ne problémázz szerintem ezzel ennyit xd

biztos szép vagy így is! Nem kell ahoz csontsoványnak lenni :)

2015. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Sajna mérleg és mérleg közt 1-2 kiló eltérés is lehet (pláne analóg és digitális közt). Akkor lehetne összehasonlítani a két súlyértéket, ha ugyanazon a mérlegen mérted volna.


Ettől függetlenül fogyhattál is, de azt nyilván neked kell tudnod, hogy tettél-e azért, hogy valószínűsíthető legyen, hogy 2 kilóval kevesebb a súlyod.


A súly napi szinten is ingadozhat több kilót, többek között függ a szervezet vízvisszatartásától is. (Menzesz előtt általában többet tart vissza.) Az elfogyasztott ételektől, folyadékmennyiségtől, attól is, hogy volt-e székleted aznap, stb.


Szóval így nem lehet megmondani, hogy fogytál-e.

2015. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma egy szinten masik digitalis merlegen az elobb vendegsegben mertem 82,1-et, de ez egy nagyon jo merleg, marmint testzsirt bmit meg mindent mer :D
2015. aug. 27. 21:48
 5/6 anonim válasza:
73%
A mérlegek is tévedhetnek. Én 3 külömböző mérlegre álltam és 3 féle eredmenyt mutatott
2015. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csökkent csak a gravitáció...
2015. aug. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!