Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy formásodom...

Ez azt jelenti hogy formásodom? 22 kilót fogytam eddig. Már kb egy hónapja nem nagyon mennek le a kilók, de a centik azok igen.

Figyelt kérdés
10 hónap alatt ment le az a 22 kiló, és a derékméretem eddig 17 centivel lett kevesebb. Egy hónappal ezelőtt még csak 13 centivel volt kevesebb, de most egy hónap alatt ment le 4 centi! Még fogyni szeretnék még minimum 7. De nagyon nehezen mennek le a kilók, de a centik azok mennek le... Nem tudom miért, de nekem úgy mondd a kilók a "mérvadók" legjobban.... :S Teljesen be vagyok "pánikolva" hogy nem fogyok egy hónapja... Még az sem vigasztal hogy mennek le a centik. Azért tettem fel ezt a kérdést, hogy úgy mondd "vigasztaljon" az, hogy ha esetleg formásodik a testem, és azért nem fogyok.... De újra be fog indulni a fogyás... Karácsonyra szeretném elérni még azt a -7 kilót...
2011. nov. 12. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A centi az igazi fogyás, mert az a látványos.

A kg azért nem mérvadó, mert az izom nehezebb, mint a zsír, szerintem örülj neki, hogy a centik csökkennek.

(Nekem 10 hónap alatt csak 10 cm-t csökkent a derekam:-S)

2011. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, hogy a centik számítanak, hisz a tükörben azt látod! Kit érdekel, ha a mérleg szerint 100 kiló vagy, ha a tükörben egy bomba csaj néz vissza rád, nem? :)
2011. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van! :)) De valamiért a kilók "megszállottja" vagyok. Addig nem nyugszom, amíg el nem érem azt a -7 kilót. Utána teljesen elégedett leszek magammal. Csak az a kérdés hogy mikor...:)


De most hogy írjátok, hogy az izom nehezebb a zsír, elgondolkodtam rajta hogy valószínű azért nem mennek nagyon a kilók lefele, mert izmosodtam. (az utóbbi 2 hónapban súlyzóval is edzek...)

2011. nov. 12. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
hány cm/kg vagy? lehet, hogy már ideális a súlyod, ezért csak formásodsz.
2011. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Karácsonyra egészen irreális elvárás a -7 kg. Nem számoltam ki pontosan, de kb. 40 nap van. Ha már leadtál 22 kilót, nyilván nincs olyan nagy túlsúlyod. Abból könnyebb fogyni.


A másik dolog: lehet, hogy csak rosszul fogalmaztál és félreértettelek, de előre szólok, hogy ha lefogysz 7 kilót, majd elégedetten hátradőlsz, akkor olyan hamar visszahízod mind a 30 kilót, hogy annyit sem mondasz, hogy mérleg. SOHA nem dőlhetsz hátra. Ezért nem értem a karácsonyi határidőt. Neked NINCS határidő. Életed végéig tartanod kell ezt az étrendet (kicsi lazítással), különben hiába volt minden.


Amúgy gratula.

2011. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nem is feltétlen ezt az étrendet, de tény, hogy tömegnövelő étrenddel Kérdezőnek is gyarapodna a testtömege.

egyébként pedig, Kedves Kérdező, ha a "kilók megszállottja vagy", akkor saját belátásod szerint dönts a szükséges segítség igénybevételéről. lehet persze ez csak valami kis szokásféle nálad, lehet valami komolyabb pszichés probléma kiütközése. ugyan is nyilván kevéssé természetes, ha az ember nem egy egészséges külsőt, vagy egészséges állapotot, hanem egy testtömeg értéket akar elérni, ami pusztán fizikai mennyiség és az ember élő, biológiai mivoltától elrugaszkodott (úgy értem mint tömeg=átlagsűrűség * térfogat. ennyi, és te ebben akarsz egy célhoz tartani).

2011. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zsír fogyjon ne a kiló!
2011. nov. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!