Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Volt egy olyan időszak amikor...

Volt egy olyan időszak amikor futottam és hasaztam fogytam is és egy szinten meg ragadtam (testépitésben) szóval 44 karom volt akkor és le ment 43 ez azt jelenti hogy a testzsirom csökent és a viz is ment ki belölem?

Figyelt kérdés
Mert szeretném hogy ha egy kicsit szárazab izmom lnne és testzsirból is mennék le tudom nincs helyi zsirégetés de ha csak nap 5x eszek és nem tömgelésre viszembe a szénhidrátot egyhéten 2x hasazok akkor tudnék meg szabadulni zsirtól? vagy segitenétek valamit diétás étrend ?! Nem tudom de nem szeretnék izmot elveszteni :S azt se tudom h vizes vagyok azt h tudom meg nézni h vizes a karom vagy ilyesmi?

2013. jún. 10. 13:12
 1/1 anonim válasza:
44 karod van öreg? :D Polip vagy? XDD Viccet félretéve,én annyira még nem értek hozzá,de a vizesedés általában a kreatintól van (szar minőségű) és azt látod hogyha vizesedsz. Ránézel és petyhüdt,vagy hozzáérsz és ilyen puha amikor nyomogatod akkor valószínű.
2013. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!