Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak a súlyom csökkent, de...

Ha csak a súlyom csökkent, de a centik nem, az azt jelenti, hogy mégsem fogytam?

Figyelt kérdés

Wellnessen írom az adataimat, és 6 nappal ezelőtt mértem magam meg most. A súlyom csökkent, akkor 74 voltam, most 72.5. Viszont a derék-csípő és mellbőségem nem csökkent, sőt, a mellem picit nőtt is.


Ez azt jelenti, hogy nem fogytam, csak vizet veszítettem? 76ról indultam, és kb egy-másfél hónapja csinálom.


2010. márc. 20. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ember, annyi genetika. Biztos, hogy zsírból is veszítettél, ha jó a diétád. Viszont az első hónapban kellene ideális esetben a legtöbb súlyt veszítened, ez egy jó diéta esetén legalább 4 kg.

Írd le a napi étrended, abból kiindulva tudnék hasznos választ is adni.

2010. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, 4-6 hét alatt azért kellett volna fogynod...szerintem valamit rosszul csinálsz, bocsi :S

Írd meg tényleg, miket és mikor eszel!

2010. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az étrendem reggel kefír+15dkg csirkemell, vagy abonett+csirkemell, vagy sajt+csirkemell, esetleg gyümölcs vagy zöldség csak, felvágott nélkül. Hétvégén tojás, főtt, vagy rántotta, vagy szintén tk kenyér felvágottal. Van, hogy kolbászt eszek, egy kis darabot reggelire, de akkor nem is eszem mást mellé, vagy császárszalonnát (10 dkg) tk kenyérrel.

Ebéd általában menzán történik hétköznap, de igyekszem zöldséget enni csirkehússal, vagy a legkevesebb kalóriatartalmút választani. Hétvégén hal párolt zöldséggel, krumplipürével vagy rizzsel (utóbbi kettőből igyekszem 10dkg alatt maradni, több halat eszem, mint köretet), vagy tenger gyümölcsei tk tésztával. Be szokott csúszni néha egy adag húsos káposzta, de akkor is figyelek a kcal bevitelre.

Vacsorára hétköznap tk pirítós felvágottal, de volt már, hogy mozzarellát ettem felvágottal, vagy görög salátát. Hétvégén ugyanazt mint ebédre, csak kevesebb mennyiségben, ha megkörnyékez a kisördög, akkor héjában sült krumplit, de abból sem túl sokat.

Hétvégén szoktam nassolni is, általában 1 after eight/nap. Igyekszem 1200 kcal alatt maradni, ami sikerül is, ha túllépem, akkor is 1300 lesz csak belőle.

Mozogni kedden 1 óra úszás, és 1 óra kondi, illetve szerdánként szintén 1 óra kondi. Minden nap gyalog megyek suliba, illetve most, hogy itt a jóidő párommal minden nap el akarunk menni biciklizni 1 órát a faluban.

2010. márc. 20. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az a "tk"?
2010. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez igazán hasznos válasz, köszi. Inkább ne írtál volna... amúgy teljes kiőrlésű.
2010. márc. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!