Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt megis, hogy...

Szerintetek ezt megis, hogy kene felfogni?

Figyelt kérdés
Ma este beakadt az alkapcsom..Alig tudom kinyitni.. (Max feleig.)..Volg mar ilyen,de el is mult..Viszont most nem.,Tudni kell,hogy fogszabalyzos vagyok..Allitolag a fogorvosom szerint emiatt..Viszont ma este annyira beakadt,hogy mostanaig nem tortent semmi..Elmentem az ugyeleti szajsebeszhez anyukammal..Megvizsgalt (elkezdte az arcomat valamien szinten tapogatni,es azt kerdezte faj-e) ,es azt mondta,hogy semmien rendeleneseget nem talalt,es,hogy az normalis,hogy felig tudom csak kinyitni a szamat..Az lenne a kerdesem,hogy szerintetek ez igy elfogadhato?Mert szerintem nem,hogy az normalis szerinte,hogy felig tudom kinyitni a szam.

2015. szept. 1. 23:10
 1/2 anonim válasza:
Ki akadt az állkapcsod, nekem is volt ilyen, vissza állhat ha csak kicsit, de ha nem, nekem az segített hogy finoman megmasszíroztam és valahogy vissza állt. Nekem ez a sok rágózástól jött elő akár milyen furán hangzik.. Esetleg keress másik orvost mert nem normális!
2015. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a fogorvosomhoz..Viszont az a nonsem normalis..Maszoroztam,de semmi :(..Mert szerinte semmi fele kattogast nem eszlelt..Viszont ha nem mozdul annal nagyobra a szam akkor nyilvan enm fog kattogni..
2015. szept. 1. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!