Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a szöveg?

Mit jelent ez a szöveg?

Figyelt kérdés
www.youtube.com/watch?v=jJhKTYC2GLg ebből a zenéből idézek: hosszú az út míg a fényedet újra eléred. Mit is jelent ez pontosan?

2015. szept. 2. 14:51
 1/2 anonim válasza:
hát én úgy értelmezném hogyha például tegyük fel hogy hazudtál és nem kis idő mire újra megtud benned bízni az az illető akinek hazudtál
2015. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

jajj ne ez már fáj!

szóval a dal hazafias érzelmeket tükröz, ezért fény az mindenképp az dicsőségességet, az anyagi erősséget szimbolizálja. tehát Magyarország egykor erős hatalom volt akitől félt Európa vagy ha nem is de elfogadta mint erős nemzet. na ez az ami ma nincsen. és ezért hosszú az út még a fényedet újra eléred. gyengébbek kedvééert Láttam én már szebbet is kishazánkra vonatkozik

2015. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!