Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fullad le a simsonom?

Miért fullad le a simsonom?

Figyelt kérdés
Van olyan aki tudja a megoldást arra, hogy a simson S51 miért csinálja azt, hogy amikor megyek egy hosszabb ideig, akkor lefullad? Általában ez akkor következik be ha kissé gyorsan megyek, vagy nehézkes talajon. Esetleg el tudná nekem mondani a megoldást? Nem mai darab, de eddig nem tapasztaltam ezt. Nem sok kicserélt darab van rajta, de nem trafós. Ha jól tudom még nagyapám cserélt benne relayt. Viszonylag jól karban volt tartva.
2015. szept. 9. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Több hasonló kérdés volt már olvasgasd. Több oka lehet, kipufogó tele van, nem jó a karbi beállítás, kondenzátor, gyújtás hiba.
2015. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy léghűtéses motorról beszélünk, ha elér egy bizonyos hőfokot, erőtlenné válik és le is áll, a hosszabb út, főleg szélárnyékban nem a legegészségesebb neki, főleg nem nyári időben napközben meg a nagyobb sebesség sem, a nehézkes talaj szintén ilyen, ott is több erőre van szüksége, jobban hevül.
2015. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

2.Kommentelőt megválaszolom.

Én motoroztam vele sárba nyáron minden nap majdnem nem ált le a motor csak akkor ha nagy sárba mentünk beáztt a gyujtás de ha behuzattuk a motort melegedett elindult járt nem ált meg :) Szagatott amikor leáll vagy csak ugy leáll? Ha szagatott akkor gyujtás ha leáll utközbe 3 masba vagy visszarakod 2be gurul az elindul :)

2015. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy csak azért állhat meg mert túlmelegszik, hanem hogy attól is megállhat. Haveromnak van egy léghűtéses Yamaha robogója, az is állt már meg, aztán lehült és ment tovább.
2015. szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!