Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad a simsonom?

Miért fullad a simsonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segítségeteket kérném az ügyben, hogy a simsonom miért fulladhat. Ha szivatót rárakom akkor jó. Miután leveszem a szivatót utána szépen megy kb 10 mp-ig de utána fullad. Karburátor tiszta légszűrő tiszta az úszószint jó.

2012. máj. 31. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemlehet tiszta a karbid,hogyha nemkap benzint..

A főfúvókát én megnézném mégegyszer...

2012. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tiszta! 5 perce néztem meg és fúvattam ki! :D
2012. máj. 31. 19:15
 3/7 anonim válasza:
lehet hogy az van vele mint az enyémmel.a trafónál a kábelt cseréld ki én sem hittem h beválik de nekem bevált.:)
2012. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mien karbi??Mekkora fúvóka??50 es vagy 51 es?? ezek lényegesek lennének..
2012. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyám, ilyen emberek mért irnak válaszokat, mikor foggalmuk sincs! Kérdező.: Semmit nem csinálsz rosszul, amikor hideg a motor fulladozni fog, szivatóval beidítod, elengeded a szivatót, majd mikor fulladozik (furcsa hangor ad) GYORSAN meghózod a szivatót, majd ezt addig folytatod míg fel nem melegszik a moror (Kb.: 2 perc)! Nekem is ezt csinálja MINDIG!
2012. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"cseréld ki a trafót 51-es fúvókára" Xdddddddddddd
2012. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megoldottam de azért köszi mindenkinek! Az elzárószelep volt rosszul beállítva és keveset kapott.
2012. jún. 2. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!