Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek holnap mennyire...

Szerintetek holnap mennyire leszek másnapos?

Figyelt kérdés

Megittam három üveg bort, Regiát, 300 forintosat. Aztán egy kommersz szilva után vettem egy kétlittyós kannást, és az is lecsúszott.


Mennyi esély van rá, hogy holnap olyan sz/rul leszek mint még soha? (Most még adja a szesz :D )



2015. szept. 11. 02:45
 1/5 anonim válasza:
Ha ezek utan irni tudsz,..lofasz. De a masnapra tolj egy fröccsöt. Vagy sört.
2015. szept. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem nagyon, ha már ilyen kérdésre volt időd...
2015. szept. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kisgyerek, ha te ennyit megittal volna, regesregen a detoxon fetrengenel akut alkoholmergezessel, komaban.


Menj szepen aludni, holnap suli.

2015. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: jelölj meg egy időpontot, egy helyszínt, és elfogyasztom ezt a mennyiséget. Előtted. Ha sikerül, és nem ájulok el, akkor te fizeted az egészet. Ha nem akkor én.


Rosszul járnál, haver...

2015. okt. 10. 01:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Huh de rosszul jarnek, akar 2000 forint is elmenne a mocskos ipari lorekre, amiket te megiszol... Egyebkent meg ruhellem az alkoholistakat, uh. szemelyesen inkabb kihagynam az elmenyt.
2015. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!