Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondoljak?

Szerintetek mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Az egyik nagyon kozeli baratommal talalkoztam vasarnap. Mikozben setaltunk magahoz olelt. Az utan fel emelte a fejem es megcsokolt. Fel jottunk a szobamba es 2 szer a nyakamba harapott aztan megint elkezdett puszilgatni. Aztan elkezdte a mellem puszilgatni es meg mondtam neki hogy nem akarom es erre o megcsokolt ujra. Mikor rajott hogy nem lesz szex akkor azt mondta hogy eveket lenne kepes varni ram es megolelt. Szerintetek csak arra kellenek neki?

En vagyok a lany 19 vagyok. Es o meg 23 eves fiu


2015. szept. 15. 12:54
 1/1 Enigma-108 ***** válasza:

Magasságos Isten !


Te mástól várod, hogy mit gondoljál ? -ez volt az első reakcióm kérdésed láttán.

Belegondolva...

Az a srác NEM a barátod ! Csak egy fiú a sok közül akinek tetszel és eddig csak az alkalomra várt, hogy meglépje amit tett. Inkább gyávának lehetne nevezni, mert másnak adta ki magát eddig és nem a valódi szándékainak megfelelően viselkedett veled.

Sajnos a mai fiatalságnak nincsenek helyes és pontos fogalmai, ezért is érthető ha nem tudod hirtelen hogyan is kezeld ezt.

A BARÁT-ság az más. Abban SOHA sincsen Érdek, csak őszinte Szeretet,Tisztelet, elfogadás és segítő szándék.

Tisztel akkor is mikor magad ellen cselekszel, tiszteletben tartja a rossz döntéseidet is, legfeljebb elmondja a véleményét róla. Veled EGYÜTT örül és veled bánja dolgokat.

Azt szokták mondani :

"Barát az, Aki valóban ismer téged és mégis szeret"- utalva ezzel arra, hogy mindenkinek van egy árnyoldala is.


Ez a fiú annyira nem tisztelt téged, hogy nekiállt a melledet csókolgatni anélkül, hogy biztosan tudta volna- te is ugyanazt akarod.

Férfi és nő közt azért ritka a BARÁTság mert legtöbbször ott lappang egy szexuális feszültség közöttük és ez sokszor kizárja a lehetőségét is az őszinte szeretetnek és tiszteletnek.


Ne értsd félre, nincs bennem elítélés csak egy kívülálló totál másképp látja (könnyebben átlátja) a dolgokat.


Jótanács: nézz szembe vele, hogy ez bizony nem barátság volt és ideje újraértelmezni ezt a fogalmat.

Ha tetszik, akkor adj neki egy esélyt de ne várd, hogy utána is olyan mézes-mázos legyen.

Tettei és szavai mögött önzés lapul vélhetően. Elmondásodból nem derült ki, hogy mennyit foglalkozik Ő azzal, hogy Neked mi lehet jó.


A többit rád bízom.

2015. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!