Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap vettem egy cipőt egy...

Tegnap vettem egy cipőt egy kínai áruházban. Egy órás használat után elkezdett az anyag foszlani rajta és a talpai is kezdek leválni. Mit tudok tenni? A többi lent.

Figyelt kérdés

Reggel szépen fel is vettem és elindultam benne dolgozni. Kocsival vittek, kb.50 métert ha gyalogoltam a munkahelyemig. Ott vettem észre, hogy a cipőről morzsolódik le az anyag (velúr cipő). Egy órával később a talpa is elkezdett leválni a cipőnek. Délben visszavittem az üzletbe, de csak azt hajtogatta a kínai csaj, hogy nincs bent a tulaj holnap vigyem vissza, de akkor is csak javítani tudják küldeni a talpa miatt.

Mondjuk attól még a kopás ott lesz a cipőn és foszlik is eléggé az anyag.

Holnap visszaviszem. Mit tudok vele csinálni? Csere van rá? Ha meg is ragasztják használni akkor sem fogom tudni a kopás miatt. Ha cseréli, akkor sem kell már abból a fajta cipőből másik. Cserélhetem egy másik fajtára ugyan abban az árban? Vagy kérhetem vissza a pénzemet is?



2015. szept. 18. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérd vissza a pénzt.

Ha nem adja mond neki, hogy mész a fogyasztóvédelemhez.

2015. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Erre gondoltam én is. Fél nap használat után még egy szaros kínai cipőnek se lenne szabad tönkremennie.
2015. szept. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!