Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok verekedni?

Miért nem tudok verekedni?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy 8.-os vagyok, és van két osztálytársam akik "rossz" körülmények közt nevelkedtek, az egyik gyerekotthonból jött, szóval ja... És az a bánatom, hogy bármit csinálok, nekem jönnek, elkezdenek lökdösni, ütögetni, rugdosni, mert nekik ez a szórakozás... Már tervem van azzal kapcsolatban, hogy egyszer majd mikor jönnek lekezelni, elkapom a nyakukat, és szétverem őket, mert izmom az van, csak verekedni nem tudok, már a feljelentés szélén állok... Szóval a kérdésem a következő, hogyan tudnék verekedni??? Milyen technikákat ajánlanátok? Csak annyit szeretnék, hogy leszálljanak rólam, mert már 8 éve én vagyok az osztály boxzsákja, pedig az életben nem bántottam senkit, sőt... Valaki?
2015. szept. 20. 11:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy az aki jött a gyerekotthonból, néha tud normális lenni, meg lehet vele értelmesen beszélni, de néha van, hogy nekem jön.
2015. szept. 20. 11:24
 2/7 anonim válasza:

1. Járj küzdősportra.

2. Vegyél egy gázsprayt.

2015. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A küzdősport kizárt, mert a faluban ahol én élek, semmi sincs ami ilyen.. A gázspray, azért nem jó, mert úgy megráncigálnak a suliban érte, mint annak a rendje..
2015. szept. 20. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek üss és nagyot! Ne testre. Fejre! Orr, állkapocs.
2015. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A gázspray, azért nem jó, mert úgy megráncigálnak a suliban érte, mint annak a rendje..


1. NE mutogasd és NE beszélj róla senkinek.

2. Használat után eldobod. És letagadod.

2015. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem én, csak nem vagyunk olyan sokan a suliban, hogy le lehessen tagadni, jó ha megvagyunk összesen 100-an... Köszi azért a tanácsokat.
2015. szept. 20. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:
krav-maga
2015. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!