Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook zaklatásért hova...

Facebook zaklatásért hova lehet fordulni mit lehet tenni ellenne?

Figyelt kérdés

A Problémám az hogy ugy 2 3 éve ösze vesztem barátaimal vagyis ök vesztek velem ösze én le zártam a barátságunkat de ök nem tudták és azóta folyamatosan zaklatnak facebookon keresztül azota született egy gyönyörű kis lányom és nekik is de tölük el veték nos a probléma az hogy 2 éve egyfolytában zaklatnak facebookon üzenetel rágalmaznak fenyegetnek stb én is vissza írok mert hirtelen fel indulásból nem tudok mit teni szoval válaszolok le tiltom öket de ujra kezdődik előröl uj fiokot csinálnak a kérdésem az volna mit tehetnék ellenük hogy vége legyen ennek tor túrának

és ne keljen folyton rajtuk idegeskednem



2015. szept. 22. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordulj a rendőrséghez, de keress valakit, aki tud írni is.
2015. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem tudom hol laknak mert mindig máshol laknak igy nem tudom mi lenne belőle :S
2015. szept. 22. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Állítsd be, hogy csak ismerősök tudjanak neked üzenetet küldeni, így ha nem igazolod vissza őket az új profilon, nem tudnak majd zaklatni.


De azt is megteheted, hogy nem válaszolsz, mert amíg látják, hogy reagálsz, addig folytatni fogják. Ha nem jön válasz semmire, előbb-utóbb megunják.

2015. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azt már próbáltam hogy nem írok vissza mondván hogy okos enged szamár szenved de akkor még rosszabb lett mert egyre gyakrabban írtak és az a céljuk ezel az egésszel hogy ki béküljünk de én sose békülnék ezek után de ez be jöhet hogy át állítom a profilomat hogy ne tudjanak idegenek írni és úgy már nem tudnak remélem csak nehogy akkor személyesen keressenek meg mert már odáig fajult a dolog hogy avval fenyegetnek hogy fel gyújtanak és meg látnak az utcán és meg vernek :s
2015. szept. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!