Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Feljelenthet zaklatásért?

Feljelenthet zaklatásért?

Figyelt kérdés
van egy lány csak netről ismerem akinek lájkoltam a képeit (nagyon szexi képei vannak és szép vonzó csaj) ezért letiltott én meg csináltam másik fbt és ler*bancoztam ő meg az anyámat... le is hordtuk egymást mindennek... ez már 8 hónapja volt...közbe skypeon beszéltem vele aztán 2 hónapja kibékültünk fel is oldotta a tiltást fbn de most letiltott ugyanezért... megint csináltam utána fb profilt és jelölgettem meg írtam neki hogy oldja fel... ő meg sérteget,oltogat,rágalmaz ahogy csak tud de én nem viszonoztam ezt... próbáltam kibékülni vele de nem akart és most azt mondta feljelent zaklatásért meg amiket korábban írtam neki mikor összevesztünk... mondta hogy szólt ismerősének is... kérdeztem utoljára akar e békülni ő azt írta nem. én utána mondtam neki békén hagyom és tiltson le mindenhonnan.... ha annyira nem akar békülni és ne húzzon... már párszor eljátszotta... több helyen is fent van.írtam neki ha nem akar kibékülni 4x is mindig láttam hogy elolvasta de nem tiltott aztán 5xre is írtam akkor letiltott. de csak fbről pedig írtam neki hogy mindenhonnan... van neki askfmj... azon küldtem neki ajándékokat névtelenül de ő tudja hogy én küldtem írtam is neki de nem reagált arra de az ajándék ott van nem törli ki... feljelenthet így hogy elfogadta az ajándékokat?

2014. ápr. 18. 20:01
1 2 3
 1/21 bumbi02 ***** válasza:
93%
A BTK kimondja, ha ASK.fm-n küldesz valakinek ajándékot, az mentesít a facebook zaklatásért kapható 1-3 évig terjedő szabadságvesztést. Persze kiváltható ugyanez a büntetés, ha FarmVillen küldesz neki téglát.
2014. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért nem törlöd teljesen? Feljelenthet.És akkor mi van? Bárki bármiért tehet feljelentést. Nem irigylem az igazságszolgáltatás ama ágát, ahol a sok netes feljelentgetésekkel kell foglalkozni.
2014. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
1. én úgy tudtam hogy traktort kell küldeni ilyen esetben?!?!?!
2014. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 bumbi02 ***** válasza:
94%

A traktor enyhítő körülmény, de nem mentesít teljesen.

A BTK 5§ 1.) (a) pontja pontosan leírja:

- tégla, malac, kiscsibe "itemek" küldésével a vádlott mentesül a zaklatás vádja alól.

2014. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
78%

#4

"A traktor enyhítő körülmény, de nem mentesít teljesen.

A BTK 5§ 1.) (a) pontja pontosan leírja:

- tégla, malac, kiscsibe "itemek" küldésével a vádlott mentesül a zaklatás vádja alól."


Ezen beszartam a nevetéstől :DD Elismerésem xD

2014. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
fogd a nyuszira ... úgyis itt a húsvét
2014. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
én meg azon fogok beszarni ha a kérdező küld a csajnak egy téglát, hogy na most már nem jelenhetsz fel :DD
2014. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%

Btk. 222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Feljelenthet, de pofán fogják röhögni. Ezen az alapon az ország 99%-a börtönben csücsülhetne.

Ha viszont ténylegesen zaklatod, akkor megütheted a bokádat, szóval én azt mondom, hogy inkább felejtsd el.

Egyébként miért annyira fontos, hogy egy ilyen idiótával kibékülj? Az ilyentől szabadulni kell minél hamarabb.

2014. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
már nem írok neki semmit sehol... de majd ha online lesz ahonnan nem törölt ha az mondjuk 2 hét vagy 1 hónap mulva lesz addig nem jelent fel akkor írhatok? én nem akarok haragba lenni vele ha van rá mód... nem fenyegettem meg és szerintem nem is fél tőlem csak szórakozik
2014. ápr. 18. 21:23
 10/21 anonim ***** válasza:
#9 ember! hát ha lerázott már százszor akkor miért akarsz neki még mindig írni?!
2014. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!