Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Pécsen a Nagy...

Szerintetek Pécsen a Nagy Lajos, a Babits Mihály vagy a Janus Pannonius a jobb gimi?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-as és nemtudom eldönteni hogy melyikbe menjek. Aki oda jár vagy járt vagy esetleg tud róluk néhány dolgot az kérem írjon.

#Janus Pannonius #Ciszterci Nagy Lajos #PTE Babits Mihály
2015. szept. 23. 17:45
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menj el nyílt napokra kérdezz rá odajáró ismerőseidtől és úgy dönts. Én a lajosba járok de bennem is akkor tudatosult teljesen hogy igen én ide akarok járni mikor elmentem nyílt napra és beleszerettem az egészbe .. ahol a legjobban érzed magad oda tanulj tovább. Mindegyik nagyon erős a három közül :)
2015. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem hogy szerintem a Nagy Lajosba megyek..írhatok privátba hogy kérdezzek pár dolgot?
2016. jan. 9. 13:51
 3/3 anonim válasza:
persze
2016. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!