Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány vízipipázáshoz elég...

Hány vízipipázáshoz elég neked egy csomag dohány?

Figyelt kérdés
esetleg nem lehet valahol olcsóbban venni mint az eldorádóba?Én szinte majdnem mindennap szoktam így gyorsan fogy:(
2010. márc. 14. 12:46
 1/5 anonim válasza:

Külföldön. Egyiptomban az 50 gr-os, 15 ft-ra jön ki. Itt meg 700-900 ft közt fut.

Amúgy a kerémia méretétől függ :D az 50 gr-os a kicsiben elég 6-8 tömésre, a nagyban meg 4 ... az ici pici kerámiához(15 cm-s pipa) pedig nagyon sokáig kibírja ^^

2010. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az szép :O mondjuk úgy hallottam hogy a vp is olcsóbb sokkal ott:D nekem közepes méret van szerintem xD elég keveset szoktam rakni így kb 10tömésre elég.de az is elég kevés mert így majdnem minden héten kell venni :S amúgy ha többet raknék bele akkor mennyi ideig kéne h jó legyen?bár lehet h az a baj h kicsi szenem van. : DDD
2010. márc. 17. 21:30
 3/5 anonim válasza:

Igen a pipák is olcsóbbak.

Nekem van egy mini pipám az 20 cm körül lehet :D meg van még nagyobb, meg annál nagyobb és van egy olyan közepesem is :D.

A közepes csak 10 € volt Egyiptomban,

az a nem a legkisebb hanem valamivel nagyobb az meg volt 4 és fél €

természetessen 1 csomag dohánnyal és szénnel mind a kettő.


Hát ha kicsi a szén, akkor elég a kevés dohány mert akkor úgy sem égne el teljesen.

Én most felvagyok szerelkezve dohányokkal mert voltunk nyaralni Egyiptomban :D

a megoldás--> kevesebb pipázás :O mondjuk tudom, azt nehéz lesz megoldani ;) :DDD

2010. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja és a 250 gr-os Nakhla dohány meg csak 1,50 € :)
2010. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

uristen az durva h ilyen olcsó O:

én is akarok Egyiptomba menni:[

amúgy most nagy szenet vettem:P

2010. júl. 14. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!