Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen? Tudnátok...

Szerintetek milyen? Tudnátok neki valami jó címet mondani, nekem nem jut eszembe semmi

Figyelt kérdés

Könyvet írnék, és ez lenne a történet :

Szóval van egy amerikai város ahova ellatogat egy híres cirkusz egy új buvesszel és mivel híres a cirkusz kb az egész város elmegy oda. Nos a bűvész így kezdi az előadást, hogy felrobbant egy embert. Ezután megöl még valakit az acél varázspalcajaval. A kartyapaklija széle pedig pengeeles szóval a kártyákkal vagdossa az emberek nyakát. A végén kiderül, hogy a bűvész mestere a halála előtt tíz perccel adott egy listát hogy kiknek kell meghalniuk... A bűvész pedig azért megy a városba, hogy az utolsó nyolc emberrel végezzen és ezt az egész város előtt, a fellépései közben tenné meg



2015. szept. 30. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Halálos illúzió
2015. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A halál cirkusza

A cilinderben nyúl helyett a végső ítéleted

Gyilkos szemfényvesztő

Csiribí, csiribá, eljő a halálod!


Nagyon jó ötletnek tűnik, talán a cirkuszban kitalálhatnál még több gyilkossági módot.

2015. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És a történet hogy tetszik?
2015. szept. 30. 21:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jónak ígérkezik, írjad. Címötleteket nem tudok.
2015. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tenyleg jo otlet:D irjad;)
2015. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A könyvrőlannyit, hogy nem az én világon, de elmegy. A címmel kapcsolatban ezek jutottak elsőnek az eszembe:

Gyilkos mutatvány

Haláli cirkusz

Halálos trükk

2015. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A cím megvan, már csak véleményeket mondjatok légyszi
2015. okt. 4. 21:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Először azt hittem marhaság, de végülis belegondolva ez egy egész eredeti ötlet, horrorfilmként el tudnám képzelni :D ha kész vagy vele én elolvasnám :)
2015. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A címe Bűvölő lesz, mint Bűv-ölő és ez így kétértelmű. Mit gondoltok?
2015. okt. 5. 14:15
 10/16 anonim ***** válasza:
a halálos illuzio nekem jobban tetszett, ez a bűvölő bűv-ölő elég hülyén hangzik :S
2015. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!