Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Assasin's játék?

Melyik a legjobb Assasin's játék?

Figyelt kérdés
Érveket kérnék hozzá , meg ha lehet/tudjátok rangsorba is állíthatnátok , előre is köszönöm! :D ^^

2015. okt. 5. 20:00
 1/9 anonim válasza:
Nekem a 3 tetszett a legjobban mivel egyrészt van hozzá magyar szinkron , élvezhető grafika , pörgős játékmenet , nekem nagyon tetszett ez az indiános élet hogy hogyan fejlődött az évek alatt Connor :) Ugyan akkor a 4 se rossz :D főleg ha szereted a kalózokat vagy ezzel kapcsolatos játékokat filmeket :D
2015. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem a black flag. és azért mert pl:szabadon járhatjuk a nagy tengereket, kardok, stb...
2015. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2015. okt. 5. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:

AC brotherhood van nálam az első helyen , Ezio karaktere itt forrót ki , ő volt a legszimpatikusabb (eredeti) karakter az AC-ban és nagyon jó történetet kapott.

A black flag a második szintén jó történet hatalmas bejárható területek és egy igazán önző szinte már anti hőst kapunk aki fokozatosan jön rá a dolgok súlyára/jelentőségére.

A 3. nálam az AC 3 Connor egy vadállat brutális harci ösztönnel , és tetszik a polgárháborús story ahogy belevezették az asszasszínok és a templomosok viszályát.

a többi kb egy szinten áll nálam kivéve az első részt az volt a leggyengébb - unalmas történet vezetéssel és ismétlődő küldetések...

2015. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. okt. 6. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Az elsőnél nincs jobb. Ott volt a legjobban megcsinálva a küzdelem meg minden. (jó, úszni nem lehetett, de pl a GTA-ban sem. xD )

A történet is végig jó volt, ami a többi részről már nem mondható el, mert már a második résznél elkezdték húzni, mint cigány a nótát. =/

A harmadik utánról meg nem érdemes beszélni sem.

2015. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem az ac rouge a kedvencem mert nagyon jó a sztorija végre a templomosok szemszögéből is láthatjuk a dolgokat, és nagyobb bejárható területtel rendelkezik a black flag-nél valamint sokkal több tartalom is van benne
2015. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1: rohadtul nincs hozzá semmiféle magyar szinkron csak magyar felirat XD
2015. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
XDD ja igaz :D azt akartam írni naa :D
2015. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!