Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnapra hogy tudnék lebeteged...

Holnapra hogy tudnék lebetegedni úgy hogy nekelljen 2 hétig mennem? TÉNYLEGES válaszokat kérek. Lázas szeretnék holnap reggelre lenni.

Figyelt kérdés

Aki azt akarja irni hogy miért akarok az lenni meg ilyenek kérem ne irjon.Amúgy meg please sok kommentet és ötletet.

Azt mrá próbáltam hogy kimentem este 5 percig a hidegbe teljesen átmelegedve fürdés után.De semmi...És ez tegnap este volt.


2010. márc. 15. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Lépjél le a teherautó elé.
2010. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Hasmenést pl. olajjal is el tudsz érni, ha van gusztusod, egyél meg 2-3 evőkanállal.

Lázat max. hamisítani tudsz, ha higanyos a lázmérő, akkor fordítva rázod a kívánt eredményig. Utána még mindig lehet azt mondani, hogy elmúlt, ha a doki is meg akarja mérni.

Viszont kérve kérlek, ne csinálj butaságot, mert pórul is járhatsz, komolyabb bajod is lehet!!!

2010. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!Ésha valakinek még van ötlete szivesen várom.:)
2010. márc. 15. 16:23
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

nekem bejött az hogy átmelegedve kimenni a hidegbe,hajnalba...buliba voltam...most olyan lázas vagyok mint a halál,és nagyon fáj a hátam is meg a torkom..

Na de... szerintem mondd azt h nagyon szédülsz meg fáj a fejed de nagyon..ezeket leellenőrizni ugyse tudják

2010. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Nyalogatsd a buszon a kapaszkodókat, vagy cseréljünk, te adod az erős immunrendszered, én meg adom a harmadjára begyulladó mandulámat!
2010. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 segicség válasza:
76%

Ha akárki le akar betegedni!

Annak ajánlom, hogy este kádban fürödjön meg nyitot ablaknál..utána igyon meg 1 pohár sós vizet arra egyen meg 1 szál krétát....

+ban még fürödjön le jég hideg vízben és mennyen ki (ha nagyon hiddeg van mesztelenül)és legyen kint kb 10-15 percet..

utána vegyen fel egy vize zoknit és feküdjön le aludni reggel korán fel kelsz amikor mindeki alszik és megint hideg viz pancsi ki állni 10-15 percre 1pohár sós víz egy kis kérta.

és amikor el megy az orvoshoz mosson fogat !!!!

és panaszakjon..fáj a gyomra.. megy a hasa..a torka is fály,köhög stb...na hajrá:)

2011. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Ábrók Antónia válasza:
igyál egy-kettő nagy pohár vizet amikor nem vagy szomjas...tuti hánytató vagy ha nem hánysz jöhet még rá 2 pohár
2013. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
5 hete szűnni nem akaró garatgyulladással de fáj ilyeneket olvasni.....
2023. jún. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!