Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kell feljelenteni a...

Hol kell feljelenteni a Szigetet azért az elképesztő zajhatásért ami miatt nem tudok 1 hétig EGYÁLTALÁN, egy fikarcnyit sem aludni?

Figyelt kérdés
Elképesztő, kiábrándító és hihetetlen, hogy a szaarházi Sziget nevű baaromság miatt emberek - szó szerint - tízezrei nem alszanak 1 teljes héten át. Köztük orvosok akik embereket kell felelősen a halál torkából kimenteniük, vagy buszsofőrök, kamionsöfőrök akiknek a kialvatlanság konkrétan a haláleset kockázatát jelenti de sorolhatnám tovább a példákat. Megdöbbentő, hogy ez a rohadt szemét sZIGET FESZTIVÁL MÉG MINDIG NINCS BETILTVA !!! A törvényben előírt maximális zajhatás sokszorosát lehet mérni a XIII. kerületben is távol a sziget színhelyétől!!!! Kik ezek az emberek, hogy simán lesz..rhatják a törvényt ????
2011. aug. 12. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
majom vagy. de mos komolyan!
2011. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
majom vagy. de most komolyan!
2011. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért vagyok majom ? Mert aludni akarok és nem rockzenét hallgatni élőben ? Nekem jogom van az alváshoz és még több tízezer otthon őrlődő embernek ez alatt az egy hét alatt. Dögöljön meg a Sziget fesztivál. Csinálják ott ahol nem zavarnak több tízezer embert.
2011. aug. 12. 23:29
 4/9 anonim ***** válasza:

jogos, de csak a te és a sorstársaid szemszögéből, csak miattatok nem fogják betiltani a szigetet, ami rengeteg pénzt hoz egyeseknek, szal szokd meg vagy költözz el vagy nem tom, de ez így marad..

használj füldugót, én is szoktam, és beválik

2011. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, kipróbálom a füldugót. Egyébként jogállamban simán lehetne perelni a Szigetet kártérítésért és nyernék is. NEm lehet - mégegyszer: NEM LEHET - jogállamban olyan cselekményt végezni amely másokat zavar, hozzon akármennyit is a konyhára hírnévben vagy pénzben.
2011. aug. 13. 08:59
 6/9 anonim ***** válasza:

ja!irtó idegesitő!menj be a rendörségre aztán jelentsd fel öket ,mert több tízezren nem tudnak aludni meg minden!én sem birok aludni probáltam mindent!kedves 23:58 as válaszadó:

miért?---->jogos, de csak a te és a sorstársaid szemszögéből

miért más szem,szögéből nem?



miért?---->csak miattatok nem fogják betiltani a szigetet,ami rengeteg pénzt hoz egyeseknek

de minket nem igazán érdekel hogy kinek mennyi pénzt hoz a konyhára,tiltsák be és kész!lehet hogy sok embernek jó mert bulizik meg minden,de szerintem több embert zavar a nagy zaj mint ahány embert szórakoztat!

2011. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: egyetértek. Szerintem Európában nincs mág egy olyan hely ahol szinte a város közepére helyeznek egy ilyen brutál zajos fesztivált. Svácban az ötletig sem jutna el Gerendás Karcsi nem a megvalósításig mert kivágnák mint macskát szarni a helyi hatóságok két mp alatt. Egy megoldás van: jogállamban fizessék ki a szenvedésemet - meg a többi több tízezer embernek aki szenved tőle - 1 hétig, mondjuk 200 000 forinttal vagy annyival amennyit ezért jogszerűen kérni lehet és akkor lehet, hogy elviselem a dolgot. De még jobb lenne, ha kitelepítenék Bp-en kívülre a pusztába.
2011. aug. 17. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon igazad van, kérdező.

Pénz beszél, az emberek csak fogyasztók, eszközök a legtöbb fejes számára.

A zajszennyezés is nagyon durva, és kiegészítem: az a szennyezés, amit hulladékhegyek formájában hagynak maguk után (közlekedési eszközök+sziget), az a szennyezés, amivel morálisan szennyezik a környezetüket, a magyar fiatal korosztály számára menőnek állítva be. A kölföldiek ide jönnek őrjöngedi, és mi magyarok (média is) nemhogy eltűrjük, hanem pozitívumként könyveljük el.

2018. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha lesz ilyen aláírásgyűjtés, aláírom! Szóljatok.
2018. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!