Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegségnek hívják azt...

Milyen betegségnek hívják azt amikor egy ember nem veszi tudomásul azt, hogy a barátnője már egyáltalán nem érdekli és fenyegeti, megöli magát és őt is valamint állandón járkál utána és megfigyeli, mert a hölgy már teljesen idegileg kivan?

Figyelt kérdés
jogilag mit lehet tenni és mert ez az én érzésem szerint valami betegség lehet?
2015. ápr. 9. 02:43
 1/5 anonim válasza:
Nekem elég zavaros ez a kérdés, ki fenyeget, ki követ, ki beteg?
2015. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy hölgy ismerősömet állandóan követi a volt barátja és már többször is meg lett fenyegetve,ha nem lesz az övé másé se legyen tehát megöli,most ezt lehet komolyan venni,vagy ,csak idegesíti az ismerős barátnőmet?Már a munkatársai is felfigyeltek rá,hogy állandóan a nyomában van,munka helyén is figyeli és a lépcsőházból mert vele szemben lakik és távcsővel megfigyelés alatt tartja. van és volt mikor annyira megszorította a kezét,hogy vérzett.
2015. ápr. 10. 00:33
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem komolyan kell venni. Kérjetek tanácsot a NANE-től (Nők a nőkért az erőszak ellen). [link]
2015. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzést kell kérni ellene, vagy pár kigyúrt ismerőssel egyszer jól szétveretni a fejét.
2015. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rendőrségen fel kell jelenteni zaklatásért
2016. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!