Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy stréber legyek?

Mit tegyek, hogy stréber legyek?

Figyelt kérdés

Furcsa, de nagyon szeretnék, stréber lenni..azoknak könnyebb az életük (legalábbis a suli része)

Please! Segítsetek...


2010. márc. 15. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
tanulj tanulj és tanulj
2010. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
imádlak, de hogyan, ha az agyam soha nem a leckén jár?
2010. márc. 15. 18:20
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

próbáld meg kizárni a külvilágot, olyan helyen tanulj, ahol nem zavarhat nagyon semmi :)

előző voltam

2010. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Úgy hogy tanultasd meg a drága agyacskáddal h arra koncentráljon.Ne járj el minden este bulizni hanem feküdj le h kipihent legyél a tanuláshoz.Ettől függetlenül barátkozhatsz.De hidd el h a strébereknek se olyan jó!Mert ők azok akiket sose hivnak bulizni.Ők otthon maradnak és tanulnak.Hogy másnap megirják mások háziját!:D

Kell ez neked? :D

2010. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
A legtöbb stréber csak magol, és mikor pár órával később újra előjön az elmúlt anyag, csak néznek bambán, és azt sem tudják miről van szó.lehetsz úgy is stréber, ha csak rákon folyton te jelentkezel, és le sem lehet lőni téged
2010. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
bocsi, órákon
2010. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igazatok van, tényleg, de a zavaró tényező, csak az, hogy a családomban mindenki okos (már már stréber) én meg az ipari szintemmel nem sokra fogok menni..

mindegyis, azért köszönöm a segítségeteket..


(mindenkit felpontoztam nyugi)

2010. márc. 15. 18:37
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Légy stréber, légy éber, légy héber!
2010. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ööö mi van?
2010. márc. 15. 18:39
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

sztem egyről a kettőre nem lehet vki stréber

a legtöbb strébert elsős kora óta kényszerítik a szüleik h tanuljanak és berögzödött nekik h tanulni tanulni tanulni meg a sok f.sz megigéri a kölkének ha kitűnő lesz a bizid akkor kapsz egy laptopot meg tv-t meg minden lószart...

lehet h nekem ez a vesztem h nem igy neveltek de én kis korom óta nem tudok tanulni szal:D és én akkor kapok vmit ha nem lógokXD pl most mekibe megyünk ha rendesen járok sulibaXDXD

2010. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!