Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy legyek stréber?

Hogy legyek stréber?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 22:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
55%

Sulin kívül ne menj sehova,se haverok se gép se semmi

reggeltől estig tanulsz,ha már nincs mit akkor is tanulj! Tanuld meg előre a következő óra anyagát

légy aktív órákon

2011. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hmm, sokat tanulj és csak ötösöket szerezz. xD
2011. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
első: egy stréber miért nem járhat el a haverjaival? ha jótanuló is, az nem azt jelenti, hogy egy papucs -.- (2. voltam)
2011. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
úristen. nehogymár stréber legyél. élvezd az életet!!
2011. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

nem halál komolyan írtam >.<"


(1. voltam)

2011. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22:59 Te nem vagy tisztába a szavak jelentésével. A stréber azt jelenti, amit az első írt. A papucs meg teljesen már -.-"
2011. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A stréber nem a kitűnő tanulót jelenti.

Ez hülyeség.

Ismerek kitűnő tanulót, aki napi 1 óra tanulással (nívós középsuliban) beéri, aztán meg pecázik, haverkodik, néha bedob egy sört, stb...

Ha tényleg nincs életed, és csak tanulsz, 10 évesként viselkedsz, akkor vagy stréber, az első tényleg jól írta.

G.

2011. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Sok esetben a stréber szót a link egyének használják a jó tanulókra, hogy igazolják a saját lustaságukat és rossz eredményeiket. Egyszerű irigység.


Amúgy a jó tanuló és a stréber nem ugyanaz. Lehet valaki jó tanuló pár óra tanulással is, és lehet, hogy vért izzad, mire beveri a fejébe a tudást. Én az utóbbit nevezném strébernek, aki agyilag nem éppen erős, de mindent feláldoz azért, hogy jó eredményei legyenek.

Bár ez is visszás, mert sok esetben a tanulási képesség nem az agyi fejlettséggel függ össze, hanem egyéb neveltetésből és öröklődésből eredő dolgokkal.

2011. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha stréber vagy az nem baj
2012. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Egy meseszép ***** válasza:
20%
Sokan nem tudják, de a buta stréberekből senki se lesz, de az okos vagányokból pedig lesz!
2014. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!