Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg angolul?

Hogyan tanuljak meg angolul?

Figyelt kérdés

11. es vagyok jövőre érettségizem. órán az olvasmányokat nehezen értem meg. szó behelyettesítős feladatok nehezen mennek. saját magamtól csinálni egy mondatot nehézséget jelent. jövőre érettségizem és félek hogy nem fog menni az angol. kaptam nyelvvizsgás papirokat. abból tanulom a szavakat, hogy nagyobb szókincsem legyek. van benne nyelvtan is. + van egy 90 nap alatt megtanulni angolul könyvem az segítene?


egyáltalán hogyan álljak neki? 12. ben angolból csak érettségis típusfeladatokat oldunk meg. ha azok esetleg mennének kettesre vagy hármasra, de levelet írni vagy a szóbelin beszélni valamiről az szerintem nem fog menni.



2015. okt. 11. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanarhoz kene jarni. Magadtol ez nem fog menni, foleg hogy valoszinuleg gyakorolni sem gyakorolsz eleget.
2015. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát gyakorolnék én ha tudnám hol keressek feladatokat, és hogy hol kezdjek neki
2015. okt. 11. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha angolul nezel filmeket vagy videokat, az nagyon sokat segit.
2015. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 B.Eni válasza:
van egy alkalmazás telefonra és gépre is jó nagyon sokat segít nekem is : neve : duolingo keress rá nagyon jó.
2015. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el 1 nyelviskolába, és ott készítettnek veled egy felmérő -tesztet amiből kiderűl hogy mit tudsz és mit nem. Ha akarsz iratkozz be 1 csoportos tanfolyamra.
2015. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
w-edi.com ingyenes
2015. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi srácok.téli szünet után megyek angol tanárhoz. pacsi :D
2015. nov. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!