Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segíteni nekem egy...

Valaki segíteni nekem egy kicsit légy szíves?

Figyelt kérdés
Hát leginkább az lenne a problémám , hogy valahogy valahol legmélyen mintha úgy érezném , hogy azért valamire szeretném vinni az életben meg minden de akkor is mintha számomra meg valami hiányozna ahhoz , hogy jobban menjenek a dolgok. Körülbelül azt hiszem talán , hogy ez lenne itt a problémám meg , hogy esetleg netán véletlenül valamit rosszul csinálnék az életben ? Ahogy magamat is jellemezném , hogy azért számotokra is tiszta legyen az ügy néha mintha azért szeretem magammal megbeszélni a dolgokat , rendezni magamat úgy mond " ahogy az ember beszélget az érzéseivel " leginkább mintha azért meg ilyen fajta embernek is tartanám magamat mert van mikor kicsit más is akarok lenni mint az átlag és lehet , hogy én meg részben ezért is különbözök a legtöbb embertől és vagyok is számukra olykor furcsa mert én meg az a típusú ember vagyok aki "beszélget az érzéseivel vagy / rendezi magát " , hogy mégis akkor mi az amit rosszul csinálnék ? Hogy talán valami kezdő lökés kéne nekem számomra meg több önbizalom / határozottság ? Előre is nagyon megköszönném valakinek a segítségét vagy valakiknek . :) - megjegyzésként nem mondanám , hogy olyan hű de ku*** sok barátom haverom lenne és lehet , hogy részben meg azért ez is a ami talán hátráltatna meg az hogy barátnőm sincs (?) )
2015. okt. 14. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen bonyolult helyzetet vázoltál fel!

A mondatszerkezetből viszont tudlak hová tenni.

Talán nem a közvéleményre tartozik a problémád ha tényleg segítség szükségét érzed keress fel Pm-be röviden bemutatkozóval. És ha van kérdéssel.

2015. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!