Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Krupie fejszamolos vizsgara,...

Krupie fejszamolos vizsgara, hogy keszuljek?

Figyelt kérdés
Londonban elek, multheten bementem egy kaszinoba, ahol beszeltem egy terem fonokkel, mondta, hogy az angolom jo, igy kaphatok allast, de a felvetelinel, jatekoismeretekbol, es matematikai feljamolos feladatokbol vannak kerdesek, ha azon atmegy az ember, felveszik es a kepzes ideje alatt (hazon beluli) mar 7.5 fontos fizu van. Hogy keszuljek, milyen jellegu kerdesek lehetnek. Magyarul johetnek a tippek itt toletek, mert csak a tipusfeladatokra vagyok kivancsi!

2015. okt. 14. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Számold meg a lehető leggyorsabban, hogy hány fehér és hány fekete fejet látsz a képernyőn:


☺ ☻ ☺ ☺ ☻ ☻ ☻ ☺ ☺ ☺ ☻ ☻ ☺ ☻ ☺ ☺ ☻ ☻ ☻ ☺ ☺ ☺ ☻ ☻ ☺ ☻ ☺ ☺ ☻ ☻ ☻ ☺ ☺ ☺ ☻ ☻ ☺ ☻ ☺ ☺ ☻ ☻ ☻ ☺ ☺ ☻ ☻ ☺ ☻ ☺ ☺ ☻ ☻ ☻ ☺ ☺ ☺ ☻ ☻ ☺ ☻ ☺ ☻ ☻ ☻ ☺ ☺ ☺ ☻ ☻ ☺ ☻ ☺ ☺ ☻ ☻ ☻ ☺ ☺ ☻ ☻ ☺ ☻ ☺ ☺ ☻ ☻ ☻ ☺ ☺ ☺ ☻ ☻

2015. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Remélem sikerült a felvételed!
2022. ápr. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!