Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Válaszolnátok egy kérdésemre...

Válaszolnátok egy kérdésemre légyszíves? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Szerintetek ez milyen fajta meglátás meg ti hogy vagytok ezzel , hogy mikor valaki jár iskolába és legyen itt pl.: matekóráról szó ahol az emberek számolnak számításokat tanulnak , hogy érdemesebb inkább arra hallgatni , hogy mi az amit a tanár mond és ahogyan ő tanítja a számolásokat ? Jó lehet , hogy részben azért egy kicsit hü*lyének is tekintetek csak nem lenne rossz ezt valakivel / valakikkel ezt tisztáznom azért , hogy akkor az ember inkább járjon egy olyan utat az iskolában is , hogy a tanárra hallgasson és azokat a dolgokat tanulja / gyakorolja be csak mert emlékszem mikor még régebben mindig meg próbáltam valahogy külön gondolkodásba kezdeni , hogy akkor ezt most hogyan is kell megcsinálni meg mit tudjam jó meg hát azért most átgondolva lehet , hogy meg érdemesebb is lenne inkább azt betanulni amit a tanár mond és ahogyan ő tanítja a dolgokat hiszen ő is ugyan azt az utat járta be / ugyan azt tanulta egyszer amit most mi kezdtünk el és akkor ezzel nekünk is sokkal egyszerűbb és nem zavarodunk bele a saját "idióta " gondolkodásunkba / elméletek gyártásába . Hogy nektek erről mégis mi a véleményeteket ? Előre is köszönöm szépen és azért jó lenne , hogyha valaki válaszolna is a kérdésemre .
2015. okt. 15. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a "kérdést" rajtad kívül senki nem érti.


Csodálkozom, hogy egy ilyen katyvasz kreálása közben te tényleg úgy érzed, hogy gondolkodsz. Úgy érzed? Mert ebből nem derül ki.


Le tudnád írni egyszerűbben, néhány értelmes szó segítségével, hogy mire is vagy kíváncsi?

2015. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem értem , hogy ebből mégis mit nem lehet érteni ? Röviden tömören akkor a lényeg amikor iskolába vagy és legyen itt szó pl.: matek óráról inkább matek óra érdemes hogy olyankor érdemesebb inkább azt begyakorolni / betanulni amit a tanár mond és nem kell külön gondolkodásba / elméletek gyártásába kezdeni csak mert emlékszem mikor régebben azt csináltam , hogy jobb olyankor mikor az ember saját maga jön rá dolgokra hisz olyankor még könnyebben is tanul ..
2015. okt. 15. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

"legyen itt szó pl.: matek óráról inkább matek óra érdemes hogy olyankor érdemesebb inkább"


Mi van?!

2015. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!