Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani gázos...

Tudnátok ajánlani gázos Airsoft pisztolyt kezdőnek max.30000ft értékbe?

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom hogy egy könnyű fegyvert vegyél ami műanyag nem a legolcsóbb 10000 ft-os de nem is a legdrágább.

De ha nagyon kezdőnek érzed magad akkor M134-est javaslok de senki nem akar majd ellened lenni.

Vannak kezdő csomagok amik komplettan shotgun pajzs maszk töltény tárazó meg ilyeneket tartalmazz.

Mindenképpen legyen pisztolyod ha kell 2 is. Mert az életed mentheti meg a csatatéren. Láttam már komolyat 8000-ért is de van ugyanez nagyobb kereskedelmi haszonnal is. Egy olyan fegyver a kezdő jó amit nem kell felhúzz belefér több száz golyó ömlesztve és csak egyet jő nem soroz. Ez akkumulátoros lesz valószínű. Amúgy nem értek hozzá csak én is kitettem a kérdést és összesítve ezt a választ kaptam.

Ha spórolni akarsz akkor kimész piacra és 1500-ért veszel a játékboltosnál egyet gyakorolni. Mire elfogy 300ft-nyi töltény megtanultál lőni. Már nem vagy kezdő. :)

2015. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

attól hogy tud lőni még kezdő marad. ha nem tud taktikázni, fedezékről fedezékre mozogni stb stb akkor b*szhatja azt hogy jól lő bár nem hátrány.


nekem pontosan ugyan ilyenem van

[link]


használtan vettem 21K-ért (az oldalon az eredeti ár kicsit több mint 21K, de most amint látod akciós így csak kb 18K de mivel külföldi oldal így +3000 a postaköltség és így megint 21K-nál vagy :D)

egyetlen egyszer volt használva szóval nem egy szétnyűtt jószág.

szánhátrasiklásos (amikor lősz a szán ugyan úgy hátra megy mint az igazi pisztolyoknál), teljesen fém az egész, jó súlyban van és gázos.


ha pisztolyt akarsz venni akkor csak és kizárólag gázosat és szánhátrasiklásosat vegyél. havernak is hasonló van csak más gyártótól, az övé 42K volt :D

ajánlom még a berettákat, szerintem nagyon szép fegyverek

2015. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!