Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen airsoft GBB pisztolyt...

Gáspár Lajos Péter kérdése:

Milyen airsoft GBB pisztolyt vegyek? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok annyira kezdő, tehát értem a szakszavakat és minden olyasmit tudok a gázos airsoft fegyverekről ami fontos kritérium.

Szeretnék beszerezni egy jó minőségü GBB pisztolyt ami ár-érték arányban szuper ( találtam ilyet).

Természetesen személyes átvételről van szó.



#Airpsft pisztoly vétel #Airsoft pisztoly vétele #Airsoft gbb pisztoly vétele #Airosft pisztoly vásárlása #Airsoft pisztoly tanácsok #Airosft piszoly vásárlási tanácsok #Airosft pisztoly szeretnék venni #milet #Gázso airosft pisztoly #Gázos airsoft pisztoly segítség
2015. aug. 29. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha használt pisztolyt veszel, akkor a tárajkak állapotára, tok és szán érintkező/súrlódó felületeinek állapotára legfőképp. A táron a szelepeket is érdemes megvizslatni, gázt tölteni/töltetni bele és hallgatózni, hogy jól le van-e tömítve, nem ereszt. A gáz kiömlő részénél a gumi épségét se árt megkukkantani. Ha a szán műanyag, akkor a szánakasztó bemarásának a kopottságát nézd meg, azaz ki van-e nyalva a műanyag, vagy sem. Kezelőszervek akadálymentes működését is érdemes ellenőrizni, meg persze próbalövéseket leadni. Hop-up állító, ha van és tárcsás megoldás, akkor annak működését/állapotát. (ha imbuszos, pl kjw beretta esetén, akkor a megfelelő imbuszkulccsal azt is ki kell próbálni, rendesen állítja-e, nem akad meg, stb). Ha nagyon kukacoskodsz, akkor részleges szétszerelés és amit csak lehet vizsgálj meg :D Belső cső sem elhanyagolható elem, illetve a nozzle látható részeire is jó, ha rápillantasz. Értelem szerűen repedéseket, rendellenes kopásokat, furcsaságokat kell keresni :) Meg persze a gazdáját kell kérdezgetni a fegyver előéletéről, mivel kente, mennyire gyakran, hány játékot látott, stb stb stb :)

Új durrantó esetén azt érdemes megkérdezni, hogy van-e valami különleges karbantartási igénye, mivel kell átkenni. Persze kipróbálni, megnézni érdemes újonnan is, ha valami gyári hiba van, akkor az előbukik.

2015. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Újonnan terveztem venni, de most, hogy mondod lehet használtat is nézek.

Köszi!

2015. aug. 30. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!