Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb fiubaratommal kavarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiubaratommal kavarok es kezdek tobbet erezni iranta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon regota ismerem mar es mindig is joba voltunk. Kb egy honapja tortent hogy egy kocsmazas utan kicsit egymasnak estunk, de utana megbeszeltuk hogy nem lesz tobb mert egyikunk sem erez ugy a masik irant. Abban maradtunk h megprobaljuk ezt a baratsag extrakkal dolgot. Egy ideig tok jo volt minden, allandoan dumalunk meg talizunk is sokszor es komolyabb dolgok is tortentek koztunk.egy ideje kezdek tobbet erezni iranta es nem tudom , hogy mit tegyek mert nm akarom elvesziteni. Nem tudom h o hogy erez ket hete furan viselkedik telefonon felhivott parszor es beszeltunk vagy felorat. Amikor egyutt vagyunk allandoan keresi a testi kontaktust velem. Reszegen nekem irogat ilyeneket h nagyon jo velem lenni meg hogy minden erdekli velem kapcsolatban. Segitsetek pls

2014. okt. 24. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Zavarosan írsz, nem tudom kivenni belőle a lényeget.
2014. okt. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
furák vagytok. abból amit leírtál 99,9% százalékig biztos vagyok hogy a srác is többet érez. ilyet, hogy "jó veled lenni" a barátok nem nagyon mondanak egymásnak
2014. okt. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.valasziro-> a lenyeg az hogy nm ertem ot mert a viselkedese kicsit mast takar mint az amit megbeszeltunk es ez osszezavar mert lehet hogy tobbet erez nem tudom

2.valaszirol-> hat remelem hogy igy van:)

2014. okt. 26. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!