Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell gitarral loopolni?

Apukam kérdése:

Hogyan kell gitarral loopolni?

Figyelt kérdés
Vasaroltam egy loop station-t es egy gitar szintetizatort a mar meglevo gitar es enek effektemhez.hat mit is mondhatnek... egy tárház nyilt meg es lehetosegek egesz sorat latom magam elott.amit probalgatok az egesz jo,de nem erzek ra h mi a keplet hogyan kell pl egy dalt leutanozni.ugyertem basszus kezdesnek aztan ritmus aztan bontasok ,vagy mi a sorrend?mi van akord menet valtasnal kezdodik minden elorol vagy hogyan?legyszi olyanok irjanak akik hasznalnak boss rc 300 at vagy valami hasonlot vagy nagyon ertik a loopolast.
2015. okt. 19. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

keresgélj youtubon sok hasznos videót találsz..


am nem teljesen értem a kérdést? Nekem van egy egyszerű loop pedálom, aztán úgy használom hogy felveszek egy ritmus részt, aztán az alá szólózgatok...

2015. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Probalkoztam a netrol lesni de en azt gondoltam h van valami recept. A loop es a loop station abban kulonbozik h 3 az 1 ben es bonyolult modokon keverhetoek a kulonbozo stationok. Nehez elmagyarazni nezd meg a youtubon.azt ird be h BOSS RC300. Gyakorlatilag egy komplett zenekart tudsz kihozni belole egy szemelyben. Na ehez kellene a segitseg.
2015. okt. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!