Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Spoileres kérdés. Tudnátok...

Spoileres kérdés. Tudnátok segíteni hogy dolgozzam fel hogy az one piecében meghalt Ace?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem menj el pszichológushoz,
2015. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Mi van? Mit kell feldolgoznod? Ez mos komoly? Ha igen, akkor elég szánalmas lehetsz.
2015. okt. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Sokat segít, ha megénekled.
2015. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
vegyél egy csomó Ace figurát
2015. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

G.G. #szánalom


Édes istenem..

2015. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
86%

Képzeld azt, hogy még él.

Vagy még jobb: képzeld azt, hogy ez csak fikció. (Hát mert az is, nem de?)


U.i.: Ennyire még én sem akadtam ki, pedig legeslegkedvencebb karakterem ő volt úgy kb. az egész anime világban. :D

2015. okt. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel. Ez csak egy animált karakter aki nem is létezik. Szomorú volt meg minden de hogy nem tudod feldolgozni hogy egy nem létező karakter meghalt az elég durva.Mi lesz veled ha egy igazi létező ember hal meg akit szeretsz?
2015. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én úgy tettem magam rajta túl ,hogy olyan sok Ace-es fanfictiont olvastam amennyit tudtam.Na meg persze visszatekertem a "boldog" időkhöz(arabastás részek filler részek luffy és ace múltjáról)Remélem tudtam segíteni :D
2016. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!