Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a strapabíróbb?

NVikike kérdése:

Melyik a strapabíróbb?

Figyelt kérdés
Vans-et vagy Converse-t veszek magamnak tavasszal, de nem tudom, melyik a hosszabb élettartamú? Tapasztalataitok szerint? Köszi előre is a válaszokat!

2015. okt. 26. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

ez roszabb, mint a múltkori nike vs adidas...


Konzervet ne vegyél, az közönséges tornacipő csillaggal...

Nem bírják sokáig, alapvetően mind a kettő divatvipő, tehát fél évig egyik sem fogja bírni, de akkor már inkább a vans.

2015. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet nem veszek semmilyent... Egyébként sem szerettem volna mert drága, de Vaterán találtam vatta új eredetiket kevesebb mint 5000Ft-ért, ami azért már szép ár értük. De ha azt mondod, ugyanolyan mint egy sima csak emblémával, akkor tökmindegy. Azért majd még megkérdezek egy-két embert. Köszi! Viki
2015. okt. 26. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miket hordasz, de ezek a vulkanizált talpú tornacipők baromi kényelmetlenek
2015. okt. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1. válaszolónak csak annyit,h. biztod sűrűn volt Vansed :D Igen tény,hogy Vansen belül se mind1 melyik típust veszed,amit te mondtál az az Authentic,de nekem az Old Skoolom már 2 éves és semmi baja (se kopás,se szakadás,se leválás..semmi!) pedig nem kíméltem bulik,fesztiválok,por, szakadó eső vagy 40 fok, kitartóan állja a sarat,ahoz képest,h. a Conversem pl. egy szarrá ázás után meghalt,oldalt megrepedt és levált róla a gumi. Na mind1 mindenki maga döntse el,h. melyik tetszik v. éri meg jobban neki. :)
2015. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És a Vans Era?
2015. nov. 3. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:

remélem tudod, hogy kb ugyan azt írtuk?

én is vansot mondtam, de ha minőségre vágysz nyilván nem ilyesmit fogsz venni, mert ezek divat cipők, arra lettek kitalálva, hogy arra a pár hónapra hordhasd őket amíg 'swag' mindegyik, utána úgyis veszel újat, mert ez már nem menő, akkor minek maradjon egyben?


Tényleg nem ismerem a vansot túlságosan, soha nem volt (hozzá teszem konzervem se) de épp elég barátom panaszkodott rá (konzervre leginkább), hogy tudjam, nem évekig tartanak.

2015. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!