Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka? Valaszoljon...

Mi lehet az oka? Valaszoljon akinek van valami normalis velemenye.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 eves vagyok. Nincs kis mellem de nagy se. Nem dicsekedni akarok de genetikailag orokoltem a formas feneket es persze alatalaban cicanacit hordok. Ehhez push up melltartot de kis szivacs van benne es epp hogy kicsit osszenyomja a cicim nem nyakig huzom fel. Ezert olyan polokat hordok NEHA amiben latszik a dekoltazs. Egy lany csufol emiatt az osztalyban de eleg rusnya nem tudom mire veri magat kis duci. Megvan vele aldva hogy push upot hordok meg cicanacit felhuzom a nyakamig... De ez se igaz. Ilyenkor legszivesebben levernem. Megjegyzem osztalytars! 1 evvel ezelott nagyon joba voltunk. Ez szerintetek irigysegbol csinalja? Mit csinalnatok a hrlyembe? Koszonom a valaszokat! :)
2015. okt. 28. 00:02
 1/2 anonim válasza:

Semmit.

Kit erdekel mas velemenye?

Ha jol erzed magad, csak nevesd ki.

2015. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2015. okt. 28. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!