Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék hogy ne érezzem...

Mit tehetnék hogy ne érezzem magam ekkora lúzernak? 3 éve semmi nem úgy alakúl ahogy kellene! Már kezdem feladni!? Egy lúzer vagyok!

Figyelt kérdés
3 éve semmi nem jön össze de tényleg semmi,vagy is akkor amikor ott van a lehetőség akkor meg nem merek lépni mert az önbizalmam a béka segge alatt van.Amikor nagyon akartam egy munkát akkor persze hogy nem jött össze,nem adtam fel mentme tovább,de mindig vagy kirugtak mert még sem kellett ember vagy nem fízettek ki rendesen.Amikor ott lettek volna a jó lehetőségeim akkor meg mindig valamivel elszúrtam a dolgot!Az elszúrás azért volt mert az önbizlamam a béka segge alatt van,próbálkoztam párkapcsolattal is,mondom hátha az össze jön akkor lesze egy kis önbizalmam és talán újjúlt erővel állhatok a dolgoknak.Az 1 év alatt ott is 4 kudarcos próbálkozásom volt.Már kezdem magam egy rohadt lúzrnak érezni!Jó képűnek tartanak,adok magamra és igényes vagyok,de belűl hatalmas nagy önbizalom hiány van.A családom sem érti,hiszen mindig mondják hogy egy jó kiállású jó képű srác vagyok és már a külsőm alapján jó benyomás keltek,igen de ott belűl egy hatalmas önbizalom van.A sok kudar élmény miatt,amikor ott lettek volna alehetőségek akkor meghátráltam mint egy kis hülye gyerek,nem tudom mi van velem.Ki tudna rajtam segyíteni?Elmenjek pszichológushoz vagy mit kellene tennem már nem tudom...egy párkapcsolat is kimozdítana ebből az állapotból de az sem akar összejöni,ördögi kőr ez!
2012. aug. 28. 11:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Hiányzik egy nő is az életemből.Magányos vagyok,a szexről meg nem is beszélve...pedig az ismerőseim és mindenki mondja hogy nem értik miért nem találok nőt,hiszen ezzel a kinézettel minden újjamra találnák egyet.Igen vannak is ismerkedések,de mindegyik lány vagy meghátál,vagy csak szexet akar,vagy csak egyszerűen nem kell neki pasi,vagy éppen leráz és csak hűlyít.Kezd elegem lenni az egészből,már arra gondoltam elkőltözök egy lakatlan szigetre az lenne a legjobb:)
2012. aug. 28. 11:16
 2/5 A kérdező kommentje:

egy hatalmas önbizalom van*

önbizalom hiány van

2012. aug. 28. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első 3 mondatot írhattam volna én is... Dettó így érzem annyi különbséggel, hogy én az első munkahely előtt állok, pont azért mert a béka segge alatt van az önbizalmam. :(
2012. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1, annyira nem vagy helyes. ha az lennél már lett volna kapcsolatod, mert a jóképű pasikat ostromolják a lányok.

(én is olyan vagyok mint te, mindenki helyesnek tart, de szerintem valójában csak átlagos vagyok. az eredményeim is ezt bizonyítják)


2, belül is nagy problémák vannak. nem vagy kibékülve magaddal, ez látszik kívülről is.


3, ne a társkeresés legyen az elsődleges célod, hanem valami ettől független dolog.


4, ne görcsölj ezen, mert csak annál rosszabb.



Lényegében te írtad le miért nincs barátnőd: önbizalomhiányos vagy, félsz kezdeményezni.

2012. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vezessük vissza szépen...

Hát, a kapcsolataid valszeg ugye az önbizalomhiánytól omlanak össze. A lányok szeretik, ha a fiú kezdeményez, de az önbizalomhiány ezt meggátolja.

Mivel nincs barátnőd, ez csak tovább ront a problémán, mert az állásinterjúnál is jobb, ha tudod, van valakid, akire számíthatsz.

Se munkád, se barátnőd: totál lúzernek érzed magad.

Hát basszus! Ne mondogasd már, h az önbizalmad a béka segge alatt van, mert akkor ott is marad.

A lényeg, hogy ne basztasd magad minden elcseszett kapcsolat és munka után, hanem érezd azt, hogy ezekkel is közelebb kerültél életed párjához és a jövedelmező munkádhoz. Ezt a sors majd elrendezi.

2012. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!